To i owo
Przez poznanie do poznania...
17 obserwujących
544 notki
212k odsłon
217 odsłon

Jest prototyp szczepionki na koronawirusa Wuhan

Wykop Skomentuj22

Jest prototyp szczepionki na koronawirusa Wuhan

image

Naukowcy twierdzą, że opracowali szczepionkę koronawirusa Wuhan, którą można szybko wdrożyć.

Naukowcy z University of Pittsburgh School of Medicine twierdzą, że już ją opracowali. Co więcej, ich odkrycia pokazują, że ich leczenie można szybko wdrożyć, aby ograniczyć rozprzestrzenianie się wirusa. Systemem dostarczania szczepionki nie jest jedno wstrzyknięcie, ale plaster wielkości palca zawierający 400 „igiełek” …

„Te dwa wirusy, które są blisko spokrewnione z SARS-CoV-2, uczą nas, że określone białko, zwane białkiem szczytowym, jest ważne dla indukowania odporności na wirusa”, czytamy w oświadczeniu dr wsp. Autorów, Andrei Gambotto, MD , profesorów nadzwyczajnych chirurgii w Pitt School of Medicine.


https://twitter.com/i/status/1245730576310702080


„Wiedzieliśmy dokładnie, gdzie walczyć z tym nowym wirusem”.

Naukowcy opowiedzieli się za plastrem, zamiast tradycyjnej igły, aby dostarczyć białko kolca do skóry, co wywołuje najsilniejszą reakcję immunologiczną.

Plaster zawiera 400 małych „mikroigiełek” wykonanych z kawałków cukru i białka. Nakłada się go jak opatrunek z igłami rozpuszczającymi się w skórze.

https://nypost.com/2020/04/02/scientists-believe-they-found-potential-coronavirus-vaccine/https://www.independent.co.uk/news/science/coronavirus-vaccine-pittsburgh-university-lancet-study-covid-pandemic-a9442536.html?fbclid=IwAR3iJ1Km8r1o2-Rv6DCAh8Ds2TCJOxlJyqkoFAZ11xuCjp-DKH2-MSByT6A
....

Wykop Skomentuj22
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Rozmaitości