To i owo
Przez poznanie do poznania...
17 obserwujących
580 notek
231k odsłon
550 odsłon

Atak światowej lewicy na wizytę Andrzeja Dudy w USA…

Wykop Skomentuj9

Atak światowej lewicy na wizytę Andrzeja Dudy w USA…

Po obu stronach Atlantyku goszystowskie media i lewaccy politycy krytykują, straszą i wymyślają różne historie, że ta wizyta wszystkim szkodzi.

Ponoć szanse na reelekcje Donalda Johna Trumpa maleją, co podważa wiarygodność jego obietnic?

A to, że Andrzej Sebastian Duda chce Trumpa wykorzystać, a to odwrotnie, że Trump Dude chce wykorzystać.

„...Efektem wizyty Dudy może być też pogorszenie stosunków Polski z Niemcami, jeśli Trump będzie chciał ją wykorzystać do załatwienia porachunków z Angelą Merkel...”

„...Sprawa rozmieszczenia wojsk USA powinna była zostać wcześniej omówiona przez Warszawę i Berlin oraz w NATO. Dzielenie sojuszu miałoby fatalne skutki dla Polski – mówi „Rzeczpospolitej” Elmar Brok, członek kierownictwa CDU...”

Szkoda, że Niemcy nie pytali Polski o budowę Nord Stream II?

W USA Demokraci obawiają się, że ta wizyta da reelekcję Trumpowi z stąd ujadanie Eliota L. Engela przewodniczącego komisji spraw zagranicznych Izby Reprezentantów. Na marginesie nawet w środowisku popierających go w Nowym Jorku amerykańskich Żydów stracił poparcie bo szkodził Bibiemu Netanjahu.


 https://www.haaretz.com/us-news/eliot-engel-asks-pro-israel-pac-to-take-down-its-ad-slamming-his-opponent-1.8934626?utm_source=smartfocus&utm_medium=email&utm_campaign=weekend&utm_content=5015045


Choć przewaga Joe Bidena wynosi od 9 do 11 % , gdyby były wybory powszechne ale w USA Kolegium Elektorów decyduje o tym kto będzie gospodarzem w Białym Domu. 


https://www.salon24.pl/u/r8w8b8j8/1016976,dlaczego-kolegium-elektorow-to-najlepsza-forma-wyboru-prezydenta-usa


Amerykanie są przerażeni żniwami, jakie zbiera pandemia, załamaniem gospodarki i konfliktami rasowymi. Goszystowskie media narzuciły w USA narrację, że to szkodzi Donaldowi Trumpowi. 

image

W rzeczywistości chaos, obalanie pomników i próba pisania historii USA od nowa mobilizuje elektorat konserwatywny, który widzi męża opatrzności w Trumpie. Tam gdzie w dużych miastach rządzą Demokraci jest chaos to ludziom się nie podoba. Za chwile ludzie będą żądać od gubernatorów ostrej reakcji. W wielu miastach organizują się obywatele do pilnowania przed Antifą i bandytami swoich dzielnic. Podam dwa przykłady Żydzi z Los Angeles mają „Tarcza Narodu” w Nowym Jorku na Brooklynie jest „Żydowski Patrol Obywatelski”, patrole obywatelskie powstają w wielu miastach.

Przyzwolenie Demokratów na „Noce Kryształowe” w USA może wywołać eksplozje choćby z powodu drugiej poprawki do Konstytucji USA.


imageEfekt wizyty jest korzystny dla Polski i USA, dla Prezydenta USA Donalda Trumpa i Prezydenta RP Andrzeja Dudy, to spotkanie partnerów okazujących sobie szacunek.

W 2016 roku wszyscy mówili, że Trump to folklor polityczny nie mający szansy na wygraną. We wszystkich 13 sondażach w 2016 roku wygrywała Hillary Clinton. W wyborach powszechnych nawet by wygrała z przewagą 2,1 %. Wybory prezydenckie w USA polegające na systemie elektorskim są odmienne od powszechnych . Wystarczy minimalnie wygrać w kluczowych miejscach.

Donald Trump zdobył przewagę w Kolegium Elektorów, ponieważ wygrał w Pensylwanii i Wisconsin o 0,7 punktu, a Michigan o 0,2 punktu. Dokładnie razem w tych stanach o sukcesie zadecydowało 78 000 głosów.

Liczba ludności pochodzenia polskiego w tych stanach:

Michigan (854 844),Michigan 8,6%

Pensylwania (824 146), Pensylwania 6,1%

Wisconsin (497 726 ), Wisconsin 9,3%

Wcześniej Polacy wspierali Demokratów... W 2016 roku po rozmowach i deklaracjach Donalda Trumpa, poparli Trumpa….

To głosy Polonii zadecydowały, Steve Bannon powiedział, że 53 000 głosów Polonii zadecydowało o zwycięstwie Trumpa.

Donald Trump to największy przyjaciel Polski, popierając Trumpa popieramy Polskę. To dzięki Trumpowi jest stała obecność US Army w Polsce teraz ta obecność będzie zwiększona także będą amerykańskie inwestycje.image

...


Wykop Skomentuj9
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka