To i owo
Przez poznanie do poznania...
23 obserwujących
709 notek
337k odsłon
692 odsłony

Debata w USA- wyciszanie mikrofonów jak Sejm Niemy?

Wykop Skomentuj19

Debata w USA- wyciszanie mikrofonów jak Sejm Niemy?

image


Komisja ds. Debat prezydenckich USA w poniedziałek ogłosiła zmianę w debacie końcowej, która odbędzie się 22 X 2020 roku w czwartek wieczorem. Mikrofony kandydatów będą okresowo wyciszane przez cały wieczór, co, zdaniem byłego wiceprezydenta Joe Bidena, jest bardzo dobre…

Biden powiedział, że ma nadzieję, że prezydent Donald Trump odpowie na istotne pytania zamiast doprowadzać do „osobistych ataków”.

Dzisiejsza debata z pewnością będzie gorąca, zwłaszcza jeśli moderator debaty Kristen Welker odmówi zadawania Bidenowi pytań na temat doniesień New York Post o podejrzanych interesach Huntera Bidena na Ukrainie i w Chinach. Domniemane e-maile Huntera pokazują, że sprzedał dostęp do swojego ojca, ówczesnego wiceprezydenta Joe Bidena - Birismie, skorumpowanej firmie zajmującej się energią naturalną na Ukrainie i elitom Komunistycznej Partii Chin.

https://www.salon24.pl/u/r8w8b8j8/1083491,giuliani-ujawnia-informacje-o-interesach-rodziny-bidena-z-komunistami-z-chrl

https://www.salon24.pl/u/r8w8b8j8/1083567,chinskie-interesy-rodziny-bidena-czesc-druga

https://www.salon24.pl/u/r8w8b8j8/1083792,chinskie-interesy-rodziny-bidena-czesc-trzecia


Rzekomo bezpartyjna Komisja ds. Debat Prezydenckich wybrała następujące tematy na ostatnie czwartkowe spotkanie prezydenta Trumpa i Joe Bidena: „Walka z COVID-19”, „Amerykańskie rodziny”, „Rasa w Ameryce”, „Zmiany klimatu”, „Bezpieczeństwo narodowe” ”i„ Przywództwo ”…

Republikańscy członkowie Komisji ds. Debat Prezydenckich zostali skorumpowani, tak twierdzi wielu konserwatystów?

Czy te tematy są priorytetami dla większości wyborców w USA? -Nie według Pew Research Center.

https://www.salon24.pl/u/r8w8b8j8/1081476,kto-lepszy-trump-czy-biden

Prawie ośmiu na dziesięciu zarejestrowanych wyborców twierdzi, że najważniejszym problemem jest gospodarka, a następnie opieka zdrowotna, nominacje do Sądu Najwyższego, wirus Covid -19 i polityka zagraniczna. Nierówność rasowa i etniczna zajmują 8. miejsce (52 procent), a zmiany klimatyczne zajmują przedostatnie miejsce z wynikiem zaledwie 42 procent.

Wyborcy powinni mieć możliwość wyboru tematów, które ich najbardziej interesują, a nie elity polityczne, które prawdopodobnie nadal otrzymują pensje, podczas gdy wielu Amerykanów straciło pracę.

Zdaniem ekspertów sceny politycznej w USA pytania są dopełnieniem kampanii wyborczej Joe Bidena...

I tak Cal Thomas z Tribune Media Services in Chicago zadaje pytanie:

„- Co oznacza „amerykańskie rodziny”? Wydaje mi się, że to kolejna okazja, by Biden zajął stanowisko, jak to zrobił w zeszłym tygodniu w wywiadzie w ABC, kiedy odpowiedział kobiecie, która zapytała o jej transpłciowe dziecko, mówiąc, że „nie powinno być dyskryminacji”.”

„Rasa w Ameryce” to zbyt szeroki temat. Prezydent mógłby powiedzieć, że Biden i inni Demokraci nie naprawili podziałów rasowych, więc dlaczego należy oczekiwać, że Biden, który piastował urzędy wyborcze przez 47 lat, poradzi sobie lepiej, jeśli zostanie prezydentem? Biden sprzeciwia się wyborowi szkoły, który otworzyłby drzwi do lepszej przyszłości dzieciom znajdującym się w niekorzystnej sytuacji, w upadających szkołach publicznych.

„Bezpieczeństwo narodowe” to temat, w którym Trump ma wyraźnie przewagę. Pośredniczył w umowie między Zjednoczonymi Emiratami Arabskimi, Bahrajnem i Izraelem; kończy udział Ameryki w wojnach zagranicznych; nałożył poważne sankcje na Iran (administracja Obamy-Bidena przekazała reżimowi 1,7 miliarda dolarów, twierdząc, że i tak to ich pieniądze, a następnie podpisał umowę nuklearną, którą Iran musiałby złamać). Sprawił również, że narody europejskie płacą więcej za własną obronę.

Prezydent może też wspomnieć o polityce Bidena, która doprowadziła do zwolnienia prokuratora Ukrainy, który przyglądał się Birsimie firmie energetycznej i wysoko opłacanej roli Huntera Bidena jako niedoświadczonego członka jej zarządu. Joe Biden publicznie chwalił się, że to warunek otrzymania przez Ukrainę pożyczki w wysokości 1 miliarda dolarów.

„Rasa i przemoc w naszych miastach” to temat poprzedniej debaty. Po co o tym wspominać, skoro zajmuje ósme miejsce w badaniu Pew wśród obaw publicznych?

Jeśli chodzi o przywództwo, zakładam, że da to Bidenowi możliwość stwierdzenia, że ​​może „zbliżyć nas do siebie”. Co to znaczy? Czy to oznacza, że ​​Republikanie muszą porzucić swoje przekonania? Lepiej wygrać spór o to, czyje pomysły działają, a których nie, niż objąć grupowy uścisk. Prezydent powinien wykorzystać ten temat, aby powiedzieć, jak wyglądałyby najbliższe cztery lata, zwłaszcza z Kongresem Republikanów, gdyby wygrał reelekcję...”Im mniej Deep State w debacie i demokracji tym lepiej dla USA...


image....

Wykop Skomentuj19
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka