catrw catrw
344
BLOG

Kto jest odpowiedzialny za gwałty w Paryżu?

catrw catrw Polityka Obserwuj notkę 43

Kto jest odpowiedzialny za gwałty w Paryżu?

https://www.gbnews.com/news/world/france-migration-rape-cases-paris-foreigners#

Myślę, że większość świadomych Polaków wie....

Według danych policji francuskiej za 77% gwałtów w Paryżu odpowiadają cudzoziemcy.

Myślę, że większość świadomych Polaków wie o kogo chodzi...

Niestety, większość gwałtów popełnionych w Paryżu pozostaje niewyjaśniona, ale spośród złapanych sprawców (3/4) 77% to obcokrajowcy.

Przemoc seksualna nasila się w całej Europie, a tajemnicą poliszynela jest, że sprawcami są głównie migranci ze świata muzułmańskiego. Tak jest w Wielkiej Brytanii, Szwecji, Niemczech i oczywiście w tym przypadku we Francji.

W 2023 roku w stolicy Francji odnotowano 97 gwałtów w miejscach publicznych - mniej niż jedna trzecia z nich została rozwiązana, podał lokalny serwis Europe 1.

Spośród 97 aresztowanych zostało 36, z czego 28 było cudzoziemcami – co stanowi oszałamiające 77 procent oskarżonych – podczas gdy 30 spraw zostało rozwiązanych przez władze.

Statystyki z komendy głównej paryskiej policji mówią, że przestępstwa były popełniane głównie w nocy, w popularnych miejscach turystycznych i w pobliżu "points de deal" - miejsc, w których dochodziło do handlu narkotykami.


https://www.gbnews.com/news/police-arrest-man-in-paris-iran-consulate-incidentCo Koalicja 13 grudnia zafundowała Polkom i Polakom?

Dobrobyt i bezpieczeństwo, czy biedę i utratę poczucia bezpieczeństwa?

Obserwując wyborców KO-PO, III Drogi i Lewicy stosuje analizę historyczną co pozwala mi się wczuć w sytuację Polaków w XVIII wieku.


... 

catrw
O mnie catrw

Nowości od blogera

Komentarze

Pokaż komentarze

Inne tematy w dziale Polityka