To i owo
Przez poznanie do poznania...
14 obserwujących
445 notek
145k odsłon
114 odsłon

Prezydent Donald J. Trump zawsze będzie wspierał amerykańskich rolników

Wykop Skomentuj

Prezydent Donald J. Trump zawsze będzie wspierał amerykańskich rolników


image

Prezydent Trump upoważnił Departament Rolnictwa (USDA) do zapewnienia 16 miliardów USD w programach wsparcia amerykańskich rolników.

Finansowanie to jest zgodne z szacowanym wpływem nieuzasadnionego odwetu handlowego Chin.

14,5 mld USD zostanie przeznaczone na bezpośrednie płatności dla producentów w ramach programu ułatwień rynkowych.

Płatności te zostaną udostępnione w trzech ratach, w zależności od potrzeb.

Pierwsze płatności zostaną dokonane w lipcu, a dodatkowe płatności będą miały miejsce w listopadzie 2019 r. i styczniu 2020 r., jeśli będzie to uzasadnione.

1,4 mld USD trafi do Programu Zakupów i Dystrybucji Żywności w celu zakupu nadwyżek towarów dotkniętych odwetem handlowym.

Produkty te będą następnie dystrybuowane do szkół, banków żywności i innych grup.

100 milionów dolarów zostanie przeznaczone na rozwój nowych rynków eksportowych dla amerykańskich producentów w ramach Programu Promocji Handlu Rolnego.

Programy te pomogą wesprzeć amerykańskich rolników i dadzą Prezydentowi Trumpowi dodatkowy czas na pracę nad długoterminową umową handlową.

Osiągnięcie uczciwej, długoterminowej umowy handlowej z Chinami będzie zwycięstwem amerykańskiego rolnictwa.

Prezydent Trump negocjuje uczciwe, bezpłatne i wzajemne umowy handlowe, które usuwają bariery i otwierają rynki dla amerykańskich rolników.

Prezydent Trump wynegocjował umowę Stany Zjednoczone-Meksyk-Kanada (USMCA), uzyskując lepszą ofertę dla amerykańskich rolników i farmerów.

USMCA eliminuje dyskryminujące działania Kanady, które uniemożliwiają sprzedaż tanich produktów mlecznych amerykańskim producentom mleka. USMCA obejmuje rozszerzony dostęp do rynku produktów mlecznych, jaj i drobiu.

Prezydent doszedł do porozumienia z Unią Europejską, aby zwiększyć eksport amerykańskiej soi.

Prezydent Trump z powodzeniem wynegocjował usunięcie barier dla amerykańskich produktów rolnych, w tym niedawno otwarcie japońskiego rynku na amerykańską wołowinę.

Zostały również zniesione ograniczenia dla amerykańskiego eksportu wieprzowiny do Argentyny, wołowiny do Brazylii, mączki ziemniaczanej do Japonii, drobiu do Korei Południowej.

Prezydent Trump i jego administracja pracują każdego dnia nad polepszeniem sytuacji amerykańskich rolników.

Prezydent podpisał w ubiegłym roku ustawę o gospodarstwie rolnym, która rozszerza programy wsparcia dla gospodarstw, poprawia ubezpieczanie upraw, promuje eksport produktów rolnych, utrzymuje programy pomocy podczas klęsk żywiołowych.

Prezydent Trump wycofuje ustawy, które krzywdziły amerykańskich rolników, na przykład uciążliwą zasadę: „Waters of the United States” administracji Prezydenta 0bamy.

Obniżki podatków i reformy prezydenta Trumpa pomogły ratować amerykańskich rolników przed nieuczciwym podatkiem od nieruchomości.

Administracja Trumpa promuje łączność i komunikację na obszarach wiejskich Ameryki, aby pomóc społecznościom i producentom rolnym w dalszym rozwoju i innowacjach.

Wykop Skomentuj
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Gospodarka