To i owo
Przez poznanie do poznania...
8 obserwujących
366 notek
98k odsłon
376 odsłon

Mówiąc metaforycznie o Totalnej Opozycji po wypowiedziach Nurowskiej...

Wykop Skomentuj7

 Mówiąc metaforycznie o Totalnej Opozycji po wypowiedziach Nurowskiej...

Nie okazujcie litości, bo nie otrzymacie żadnej i nigdy, nigdy nie myślcie, że przedstawiciele Totalnej Opozycji są waszymi przyjaciółmi; oni nie są. Są to ludzie, którzy będą cię ściskać przy najbliższej okazji….

Nieodłączna zgnilizna ich charakteru, protekcjonalność i aura moralnej wyższości, jaką niosą, mimo że są kompletnymi idiotami, są absolutnie mdłe. Nienawidzą Polski, nienawidzą nas. Nic nas z nimi nie łączy. Chorują na ojkofobię, ksenofilię.

Próbują niszczyć rządzących, wykorzystując niepotwierdzone zarzuty niewłaściwego zachowania, niektóre z tych zarzutów są prostymi kłamstwami. Wiara nie jest dowodem.

Najnowsza mobilizacja przeciwko Polsce, jest to kolejna kampania osobistej destrukcji. Tęczowa Lewica na protestach LGBT jest zbierana i zwożona z całej Polski, aby rozpocząć kolejną kampanię nękania, to skrajnie przegrane wygłupy.

Bardziej martwią mnie te rozmowy w kuluarach Europy!

My wam pomożemy, żeby było tak jak było, ale wyznaczcie bliski termin przyjęcia Euro, zadeklarujcie i przyjmijcie emigrantów z Afryki, przegońcie Amerykanów do Ameryki, kupcie gaz od Gazpromu...

Ta alternatywa Totalnej Opozycji mnie przeraża...

Wykop Skomentuj7
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Społeczeństwo