3 obserwujących
146 notek
58k odsłon
  541   0

Czy Janusz Korwin-Mikke jest rosyjskim agentem?

Ameryka otruła Juszczenkę oraz Nawalnego? To nie jest żadna fantastyka, ale tezy stawiane przez Janusza Korwin-Mikkego. 


Zwolennicy Prawa i Sprawiedliwości często nazywają polityków Konfederacji "ruskimi onucami". Coś w tym musi być na rzeczy ponieważ politycy "prawdziwie prawicowej" partii, która jest w opozycji z sympatią wypowiadają się na temat Rosji. Prym w tej działalności wiedzie Janusz Korwin-Mikke, którego wypowiedzi prorosyjskich jest tak wiele, że nie sposób ich policzyć. Dość przypomnieć, że Korwin twierdził, że na ukraińskim Majdanie strzelali polscy snajperzy.

Z licznych wypowiedzi Korwina na ten temat, nie sposób odnieść wrażenia, że jest on rzecznikiem Kremla w Polsce. Z jego twierdzeń powstaje obraz Putina, jako biednego KGB-isty, który jest samym dobrem niezdolnym do żadnej zbrodni ani morderstwa. Tym złym jest Ameryka. Rosja zaatakowała Gruzję, Korwin twierdzi, że to Gruzja sprowokowała ten atak. Putin wysłał,"zielone ludziki" na Ukrainę, Korwin zaś twierdzi, że nie wiadomo, czy to Rosjanie. Rosjanie strzelali na Majdanie, Korwin twierdzi, że to Polacy. 

A teraz sam przeszedł samego siebie i mówi, że Nawalnego otruła Ameryka podobnie jak Juszczenkę, żeby obciążyć winą Rosję:"W sprawie Wiktora Juszczenki wiadomo prawie na pewno, że było to zrobione przez Amerykanów, żeby wygrać wybory. Celowa robota. Podejrzewam, że z Nawalnym jest dokładnie tak samo" – mówi Korwin-Mikke. Zapewne Ameryka kazała też Nawalnego aresztować. Skala bzdur jakie Korwin wypowiada w obronie Rosji jest niebotyczna. Wydaje się, że w podlizywaniu się Putinowi Korwin nie zna granic. Być może liczy on na to, że w razie gdyby Rosja zaatakowała Polskę, zostałby mianowany namiestnikiem tutejszej prowincji.I spełniłoby się jego marzenie- zostałby dyktatorem Polski.   Najgorsze jest to, że Korwin może się tak kompromitować bez większych konsekwencji, jego zwolennicy i tak uwierzą w każdą bzdurę którą wypowie, w każdą jego skandaliczną wypowiedź, ponieważ tworzą sektę, w której Korwin jest guru.Pytanie czy Korwin robi to za darmo, bo taki już jest czy wykonuje zlecone zadanie. 

Lubię to! Skomentuj29 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka