6 obserwujących
176 notek
85k odsłon
  222   0

Konfederacja wysyła polski rząd do więzienia

Na profilu facebookowym Konfederacji pojawiła się grafika z członkami rządu zamkniętymi w więzieniu.

"A wiecie co jest najgorsze? Że to nie koniec! Minister Niedzielski podkreślił, że jeśli sytuacja się nie poprawi „będziemy zamykać wszystko”. Skoro oni są gotowi zamknąć wszystko, my jesteśmy gotowi zamknąć rząd!"- czytamy we wpisie Konfederacji.

Politycy Konfederacji tacy jak: Grzegorz Braun czy Janusz Korwin-Mikke już wcześniej nazywali rząd PiS mordercami czy też zbrodniarzami. Wynikało to z tego,, iż w Polsce jest najwięcej zgonów od czasów II wojny światowej i jest to skutkiem poświęcenia całej uwagi służby zdrowia na walkę z Covidem. Teraz  politycy tej partii nazywają rząd łagodniej- szkodnikami: "To nie jest rząd. To jest jakaś banda szkodników, która od roku, z pełną premedytacją i całkowicie bezprawnie, dewastuje nasze życie społeczno-gospodarcze. Właśnie ogłosili, że od 20 marca przywracają lockdown w całej Polsce!!!"- czytamy na Facebooku.

Według nich kolejne lockdowny wprowadzana przez władze niczego nie dają a doprowadzają do spustoszeń w polskim państwie: "Tysiące przedsiębiorców zbankrutowało, inni desperacko walczą o przetrwanie. Tysiące pracowników albo straciło zatrudnienie, albo obniżono im pensje. Wiele branż niszczonych jest bezprawnymi obostrzeniami, gastronomia, czy fitness nielegalnie zamknięte są już od blisko 5 miesięcy! Deficyt budżetowy mamy największy w historii, spadek PKB jest największy od 1991 roku. To wszystko to jest ZBRODNIA popełniana na gospodarce! Ale przecież nie tylko na gospodarce...(...)Kiedy oni zrozumieją, że #LockdownNieDziała?!Lockdown zabija! Zabija ochronę zdrowia, gospodarkę, edukację i wiele innych dziedzin życia!"- piszą.

Konfederacja jest za tym, żeby w walce z pandemią nie podejmować żadnych środków. Niestety nie podają oni rozwiązania w sytuacji, kiedy pod wpływem wzrostu zakażeń służba zdrowia okaże się niewydolna, a ludzie będą umierać na ulicach.Wtedy też będzie winny rząd, który trzeba będzie wsadzić do więzienia.Lubię to! Skomentuj6 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka