8 obserwujących
218 notek
102k odsłony
  2051   3

Kaczyński: obronimy Polskę przed LGBT i gender

Prezes PiS Jarosław Kaczyński spotkał się z klubami "Gazety Polskiej" gdzie między innymi złożył deklarację, iż jego partia u władzy jest gwarantem tego, iż Polska obroni się przed chorymi ideologiami, które napływają do nas z zachodu. 

Stanisław Michalkiewicz twierdzi, że mamy do czynienia na świecie z rewolucją komunistyczną przeprowadzaną pokojowymi metodami. I rzeczywiście widzimy jak kolejne państwa ulegają naporowi lewicowych i antychrześcijańskich ideologii takich jak LGBT czy nauki gender.  Coraz więcej władz krajów zachodnich legalizuje małżeństwa homoseksualne. Doszło już nawet do tego, że popierają je katoliccy duchowni. Prezes PiS nazywa te pomysły wprost- szaleństwami: "Te wszystkie szaleństwa, bo to są szaleństwa, dzieją się w świecie, w którym istnieją twarde i jednocześnie silne, dzisiaj także w sensie gospodarczym, i militarnie także, państwa, czy całe cywilizacje, które osłabienie, bo to oczywiście bardzo osłabia Zachód, wykorzystają. Ktoś, kto nie bierze pod uwagę tego, że na kuli ziemskiej są bardzo różne formacje ustrojowe i kulturowe, często bardzo niechętne tej najbardziej życzliwej człowiekowi, że te państwa i te cywilizacje mogą w pewnym momencie mechanicznie zlikwidować te, co te pokolenia, które pamiętają komunizm, bardzo sobie cenią. I to dobrze, że sobie cenią, bo wolność, demokracja to są rzeczywiście niesłychanie ważne rzeczy"- czytamy.

Trudno nie zauważyć tego , że Unia Europejska próbuje narzucić państwom, które należą do niej swoich lewackich pomysłów. Zauważył to również prezes PiS: "A to że inni nam próbują narzucić rozwiązania, na które my się nie chcemy zgodzić, to nie jeden raz w historii tak bywało, w ostatecznym rachunku, czasem po ciężkiej walce, i bardzo długiej, ale żeśmy wygrywali. Ale wierzę, że w pewnym momencie, także na Zachodzie nastąpi otrzeźwienie. Są tam też siły, które są przeciwne, ale które są dzisiaj zastraszone i są ciche, ale one są w dalszym ciągu bardzo liczne i potężne".- powiedział.

Jarosław Kaczyński zapewnił, że jego partia jest gwarancją tego, że Polska obroni się przed zalewem tych lewackich ideologii: "Póki my rządzimy, to nam niczego nikt nie narzuci. Ci wszyscy, którzy chcą żyć w świecie normalnym, w świecie, w którym kobieta jest kobietą, mężczyzna jest mężczyzną, i nikt nie mówi o kobiecie jako o „osobie z macicą”. Jeżeli chcemy żyć w takim społeczeństwie, które odwołuje się do rzeczy oczywistych, trzeba wspierać naszą formację. My to gwarantujemy. Będziemy bardzo zaciekle i twardo bronić. Nigdzie w traktatach europejskich nie ma niczego takiego, co by nas miało skłaniać, czy zmuszać, żebyśmy przyjmowali te reguły, które rzeczywiście dzisiaj na świecie zaczynają dominować i są sprzeczne ze zdrowym rozsądkiem i ograniczają radykalnie wolność, i to wolność ogromnej ilości ludzi, którzy są terroryzowani, żeby przyjąć tego rodzaju ideologię. Nie mamy zamiaru tego robić "- zapewnia.Lubię to! Skomentuj187 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Społeczeństwo