Gawronski-rafzen Gawronski-rafzen
238
BLOG

Kryminalica.

Gawronski-rafzen Gawronski-rafzen Polityka Obserwuj notkę 1

Kryminalica.

Szukając właściwego określenia zapatrywań politycznych aktualnej władzy w Polsce i mając oczywiście na uwadze wyniki wyborów w zakładach karnych, jedyna nazwa jaka się nasuwa to KRYMINALICA.
Starałem się jak mogłem ich działania podciągnąć pod lewicę lub prawicę. Z przykrością muszę oznajmić szanownym czytelnikom, że Platforma Obywatelska to nie prawica i nie lewica lecz kryminalica.
W polityce, tak jak się ona objawia w dziejach człowieka i społeczeństw ludzkich w uniwersalistycznym spojrzeniu na historię – szczególnie cenne są takie cechy człowieka, które zwiększają skuteczność walki i obrony praw. Pełnym podmiotem polityki może być tylko człowiek dojrzały politycznie, a posiadanie takich cnót obywatelskich, jak dzielność, męstwo, zdolność przewidywania, konsekwencja działania, jest niezbędne do kierownia państwem.
U polityków PO dostrzegam tandetną lichwę cywilizacyjną i niezgodną nawet z obowiązującą w świecie zwierząt zasadą maksymalizacji darwinowskiej fitness (tj. optymalizacji szans wprowadzenia do następnego pokolenia największej liczby osobników noszących kopie danego osobnika). Tylko tak można nazwać zachowania usuwania złożonych kwiatów i wieńców składanych przez rodziny nieżyjących już osób.
Te zdjęcia są tylko dowodem na uzasadnienie mej tezy o kryminalicy, ponieważ śmierć jest rdzeniem każdej religii, która jest przecież wspólnotą duchową w obliczu śmierci.

Pałac ruskiego namiestnika bez Krzyża nazajutrz jak rodziny pomordowanych w zamachu stanu, złożyły w kolejną miesięcznicę kwiaty i wieńce. Miejsce zamieszkania i urzędowania śp. Lecha i Marii Kaczyńskich.

Tablica pamiątkowa pomordowanych Polaków przez zbrodniarzy totalitarnych, sprawujących w dalszym ciągu i wielopokoleniowo władzę w mojej ukochanej Ojczyźnie. Budynek Ministerstwa Sprawiedliwości (miejsce mordów Polaków) od strony ul. Koszykowej w Warszawie

Złożone kwiaty i wieńce w dniu 1 marca 2011 roku na ul. Rakowieckiej, pod murem więziennym w Warszawie.

 

 

BLASK PRAWDY jaśnieje we wszystkich dziełach Stwórcy, w szczególny zaś sposób w człowieku, stworzonym na obraz i podobieństwo Boga (por. Rdz 1, 26): prawda oświeca rozum i kształtuje wolność człowieka, który w ten sposób prowadzony jest ku poznaniu i umiłowaniu Pana. Dlatego psalmista woła: „Wznieś ponad nami, o Panie, światłość Twojego oblicza!” (Ps 4, 7).

Nowości od blogera

Komentarze

Pokaż komentarze (1)

Inne tematy w dziale Polityka