Blog
Gawronski Rafzen
Gawronski-rafzen
Gawronski-rafzen Rolnik Prezes Stowarzyszenia Ziemiańskiego w Polsce
0 obserwujących 167 notek 86668 odsłon
Gawronski-rafzen, 19 maja 2011 r.

Światowa Liga Korupcji

 

Światowa Liga Korupcji

Światowa Liga Korupcji
Ruszyły rozgrywki ŚLK, a otwarcie sezonu odbyło się w Groźnym, Czeczenia. Generalnym dyrektorem i patronem ligi został, nikt inny jak sam Władysław Bartoszewski. Ten światowy guru korupcji wsławił się wybitnym aktem wychodząc z obozu koncentracyjnego na lewe zwolnienie lekarskie. Jego wiek i dokonania są najlepszym dowodem na fałszywkę.
Przygotowania do tej ligi są starannie organizowane w Polsce. Ostatnio CBŚ w Białymstoku brutalnie zatrzymało kilkudziesięciu kibiców piłkarskich za to tylko, że ośmielili się manifestować. Widać zgrupowanie kryminalistów przeniosło się do władzy, więc CBŚ dbając o kondycję fizyczną i intelektualną szuka okazji do treningów. Każda okazja jest dobra aby, pod szlifować sobie formę totalitarną na ludziach upominających się o prawa zapisane w Konstytucji.
Znany wojownik w zabijaniu przeciwników politycznych wychowany na wspaniałych wzorcach totalitaryzmu Akhmad Kazyrow zapłacił od 12 tys. do 70 tys. euro (17 000 $ – 100 000 $) każdemu z uczestników meczu. Wykorzystane i wskazane gwiazdy do korupcji politycznej, otrzymały dodatkowo od 200 000 euro do miliona euro (285 000 $ – 1.4 milion $ ).
Francuski piłkarz Alain Boghossian zrezygnował z zaproszenia sprzeciwiając się takim aktom dobroczynności na Kaukazie. Oświadczył, że jest narodowości Armeńskiej i świetnie rozumie naród Czeczeński i sytuację w tym kraju.
Ten mecz to już drugi pojedynek kolegi Tuska piłkarza-polityka. W przeciwieństwie do Tuska, Kadyrov rozegrał już spotkania międzynarodowe.
W ostatnim meczu rozegranym w marcu tego roku, przy pełnych magazynkach Kałaszników, Kadyrov strzelił dwie bramki samej Brazylii. Tuska czeka więc ogromna praca aby sprostać wyzwaniu międzynarodowemu i jak mówi Marek Belka „do roboty”. Tusk te słowa musi potraktować poważnie zwłaszcza że ostatnio strzela same samobóje po stracie hazardowych kolesi, którzy zawsze dbali o wynik spotkania. Także fryzjer ma się na nowo pojawić i ma być tajną bronią na kibiców płacących za bilety.
.
Oczekiwana od dawien dawna przez ziomali premiera wizyta Eryki S. w rodzinnych stronach, przyniesie nowe rozdanie oraz powołania do kadry Tuska w lidze korupcji. Nowy sponsor Eryka S. wniesie dawne porządki na stadionach, eliminując jak zazwyczaj gazem polskich bandytów. Podobno Niemcy zawsze wygrywają, nawet gdy nakradli tyle, że i wojnę mogli przegrać.
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

BLASK PRAWDY jaśnieje we wszystkich dziełach Stwórcy, w szczególny zaś sposób w człowieku, stworzonym na obraz i podobieństwo Boga (por. Rdz 1, 26): prawda oświeca rozum i kształtuje wolność człowieka, który w ten sposób prowadzony jest ku poznaniu i umiłowaniu Pana. Dlatego psalmista woła: „Wznieś ponad nami, o Panie, światłość Twojego oblicza!” (Ps 4, 7).

Ostatnie notki

Ostatnie komentarze

  • @Sowiniec Ja też mam negatywny stosunek do zbrodniarzy i idę siedzieć za moje poglady !
  • @PanMarecki Nowy portal ? TAK.
  • @PanMarecki W internecie jest bardzo dużo manipulacji na portalach. Po owocach ich poznacie.

Tematy w dziale