Amor patriae nostra lex!
Adhibe rationem difficultatibus. _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Niemiec, Moskal nie osiędzie, Gdy jąwszy pałasza, Hasłem wszystkich zgoda będzie I Ojczyzna nasza.
36 obserwujących
519 notek
362k odsłony
  224   0

Czy plan Hitlera wobec Polaków jest nadal aktualny i realizowany przez chamską lewicę?

Plan Hitlera - Niemiecki plan wobec Polski obejmował nie tylko działania wojenne. One były jedynie środkiem do realizacji planów politycznych. W polskich szkołach nacisk powinien zmierzać do pokazania młodemu pokoleniu na czym w istocie polegał plan polityczny, tymczasem nauczanie skupione jest na opisie działań wojennych, które mają charakter wtórny.

Brak należytej edukacji powoduje, że dziś na ulicach widzimy ogłupiona młodzież zachowującą się, jak bojówki Hitlera i głoszące hasła hitlerowskiej polityki. Na ulicach polskich miast widzimy ideologię faszystowską, symbolikę faszystowską a agresywne metody działania bojówkarzy również przypominają te faszystowskie. Kiedyś  wymazywali napisy na żydowskich sklepikach  i mieszkaniach a teraz czynią to na polskich kościołach. Faszystowska ideologia propagowana jest w mediach społecznościowych.

Warto zapoznać się z tym, jakie jest ideologiczne źródło aborcji, skąd się wzięły pomysły eugeniczne.  Niezaprzeczalnym faktem, że krajami, w których wprowadzano te idee były zawsze państwa totalitarne albo okupowane. Czy znów Berlin za pośrednictwem UE ma decydować o polityce aborcyjnej w Polsce? Pewnie współcześni Volksdeutche i szmalcownicy piszą już projekt rezolucji dla Komisji Europejskiej (tej, która chciała głodzić Polaków), przeciwko rządowi, który najwyraźniej dryfuje ku emigracji.Film, a w zasadzie audiobook:W audycji mowa o pewnych dokumentach opisanych m.in. w Zeszytach Oświęcimskich. Dlatego poniżej zamieszczam link do tego czasopisma:

- Reprodukcje dokumentów do sprawy Clauberga:   (Format PDF; Rozmiar 9,51 MB)

https://socjocybernetyka.files.wordpress.com/2010/01/zeszytyoswiecimskie2.pdf


- Cały Numer 2 Zeszytów Oświęcimskich Wydawnictwo Państwowego Muzeum w Oświęcimiu, wraz z innymi artykułami między innymi z opisem zbrodniczych eksperymentów sterylizacyjnych Carla Clauberga:   (Format PDF; Rozmiar 193,89 MB)

https://socjocybernetyka.files.wordpress.com/2015/08/zeszyty-oc59bwic499cimskie-2-1958-cac582oc59bc487.pdf
Lubię to! Skomentuj19 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Komentarze

Inne tematy w dziale