Amor patriae nostra lex!
Adhibe rationem difficultatibus. _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Niemiec, Moskal nie osiędzie, Gdy jąwszy pałasza, Hasłem wszystkich zgoda będzie I Ojczyzna nasza.
35 obserwujących
510 notek
352k odsłony
403 odsłony

O co toczy się lewacka wojna?

Wykop Skomentuj10

image

image


Pod płaszczykiem szczytnych haseł (rzekomej obrony praw, których nigdy nie przyznano), podburzona grupa aktywistów lewackich, małolatów oraz polityków lewicy destabilizuje sytuację w kraju, niszczy zabytki, obiekty kultu religijnego, pojazdy prywatne, pojazdy przedsiębiorstw państwowych, biura poselskie i inne. Jedynym istotnym celem zbolszewizowanej lewicy jest zdobycie władzy na zasadach określonych przez pana Kramka. Nie metodą demokratyczną, lecz metodą opracowaną w Moskwie. Bolszewicy w istocie byli mniejszością (specjalnie przyjęli mylącą nazwę), ale taką metodą zdobyli władzę w Rosji. Cała reszta tzw. argumentów lewicy to jedynie pretekst, sztuczny dym, bełkot medialny. Postulaty podstarzałej i zaniedbanej dziewuchy Lempart, nie pozostawiają, żadnych niedopowiedzeń. Na kilka postulatów, tylko jeden dotyczy aborcji bez ograniczeń. Reszta, to postulaty polityczne identyczne z tymi, które głosi przegrana lewica.

Co było powodem tego masowego protestu ludzi młodych, ogłupionych i pozostających pod wpływem mediów socjalnych, zdominowanych przez lewackie środowiska?

Tym powodem było orzeczenie Trybunału Konstytucyjnego, który na wniosek posłów, odpowiedział jedynie na pytanie dotyczące eutanazji eugenicznej. TK orzekł, że eutanazja z takich powodów jest niezgodna z Konstytucją. TK nie orzekał o pozostałych dopuszczalnych przesłankach eutanazji,   przyjętych wiele lat temu, w zgniłym kompromisie aborcyjnym z lewakami. One nadal są obowiązującym prawem. W tym zakresie nic się nie zmieniło. KONSTYTUCJA!!!! To nie jest puste hasło widoczne na koszulkach pasibrzuchów.


A czym jest eugenika i skąd się wzięła?

Proszę obejrzeć ten film, który doskonale to wyjaśnia, a na koniec samemu odpowiedzieć sobie na pytanie: Po której stronie jest racja i rozum?

Wykop Skomentuj10
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Społeczeństwo