Amor patriae nostra lex!
Adhibe rationem difficultatibus. _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Niemiec, Moskal nie osiędzie, Gdy jąwszy pałasza, Hasłem wszystkich zgoda będzie I Ojczyzna nasza.
46 obserwujących
603 notki
410k odsłon
  390   5

Pobierajcie i czytajcie z tego wszyscy ... mądre książki zupenie za darmo

public common
public common

Proszę państwa, nadarzyła się wielka gratka dla ludzi inteligentnych. A dla ludzi interesujących się polityka i kultura wręcz spadła manna z nieba pod postacią książek, które każdy może (i powinien) sobie pobrać zupełnie za darmo. Książki można pobrać w najpopularniejszym formacie elektronicznym czyli pdf, epub, mobi, a dwie pozycje można sobie nawet posłuchać w formacie audio.

Wszystko na stronie Cyfrowa Biblioteka Myśli Narodowej :

https://cbmn.pl/

Bezpośredni link z książkami do pobrania:

https://cbmn.pl/publikacje/ksi%C4%85%C5%BCki.html

Pobieranie jest darmowe, zupełnie legalne, nie narusza praw autorskich. Książki zajmują mało miejsca i polecałbym pobranie wszystkich pozycji na własny nośnik, bowiem nie wiadomo jak długo będą dostępne. Dlaczego? Oczywiście ta szlachetna  inicjatywa nie spodobała się cenzorom od Michnika, którzy po przekręcie magdalenkowym ciągle chcą sprawować zarząd nad duszami i umysłami Polaków i domagają się zamknięcia strony.

Herbert o Michniku: [Koledze Kiszczaka, Jaruzelskiego, Urbana - dopisek mój]

"Michnik jest manipulatorem. To jest człowiek złej woli, kłamca, oszust intelektualny. Ideologia tych panów, to jest to, żeby w Polsce zapanował >>socjalizm z ludzką twarzą<<. To jest widmo dla mnie zupełnie nie do zniesienia. Jest potwór, więc powinien mieć twarz potwora. Ja nie wytrzymuję takich hybryd i uciekam przez okno z krzykiem" (Z. Herbert)

Dodam od siebie, że to coś nawet nie jest socjalizmem z ludzką twarzą, gdyż w tej kategorii nie mieści się popieranie Komorowskiego, osoby, której jedynym programem politycznym był program WSI. To nie jest socjalizm z ludzką twarzą, to najzwyklejsza michnikowa kamaryla efektem, której będzie kakistokracja - rządy najgorszych, jałowych intelektualnie ludzi, którym wydaje się tylko, że zajmują się polityką, a gdy zostali odsunięci od władzy w wyniku demokratycznych wyborów tak naprawdę stali się topielcami, którzy kurczowym chwytem ściągają każdego, kogo się da, na dno.

Odtrutką na Michnikowszczyznę powinna być dobra literatura.

Zatem zachęcam do pobierania.

Pobierajcie i czytajcie z tego wszyscy... zupełnie za darmo.

Pozdrawiam.Lubię to! Skomentuj8 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura