Amor patriae nostra lex!
Adhibe rationem difficultatibus. _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Niemiec, Moskal nie osiędzie, Gdy jąwszy pałasza, Hasłem wszystkich zgoda będzie I Ojczyzna nasza.
35 obserwujących
400 notek
297k odsłon
581 odsłon

Coming out Jakimowicza

Wykop Skomentuj19

To historia z nieodległej przyszłości:

Znany aktor Jarosław Jakimowicz po raz kolejny szokuje społeczeństwo. Parę lat temu aktor zasłynął tym, że na mecz z Izraelem na stadionie narodowym im. Jonny Danielsa ubrał się w koszulkę z białym orłem i numerem 13. Jak powszechnie wiadomo liczba 13. Oznacza faszystowskie pozdrowienie Heil Mussolini! Oczywiście nikt wówczas nie dał wiary śmiesznym i nieudolnym tłumaczeniom skandalisty, że koszulkę otrzymał w prezencie i nie miał żadnego wpływu na to, jaki numer na niej widnieje. O złej woli aktora i działaniu obliczonym na prowokację świadczył znaleziony przy nim szalik z napisem Polska, a nie prawidłowym Polin. Aktor tłumaczył się wtedy, że nie zwrócił na to uwagi i omyłkowo sięgnął po szalik ze swojej kolekcji a nie po oficjalny szalik zgodny z przepisami PZPN.
Wczoraj aktor po raz kolejny wygłosił bardzo skandaliczne oświadczenie. Tym razem ogłosił swój coming out. Zamiast milczeć, bez cienia niestosowności wyszedł z szafy i publicznie przyznał się, że jest zatwardziałym heteroseksualistą i już się nie zmieni. Domagał się także respektowania praw mniejszości heteroseksualnej.
Oświadczenie zostało zgodnie potępione przez mainstrimowe media oraz przez wszystkie autorytety moralne, które są zbulwersowane wyjątkową bezczelnością i hardością w głoszeniu ekstremistycznych i niepopularnych poglądów. Profesorowie Uniwersytetu Adama Michnika wystosowali ogólnopolski list protestacyjny w tej sprawie do Rady Etyki Mediów, domagając się wpisania Jakimowicza na czarną listę osób niegodnych miana aktora i z dożywotnim zakazem wykonywania tego zawodu, cieszącego się przecież zasłużonym dużym szacunkiem i wysokim zaufaniem społecznym. Do protestu w sposób zdyscyplinowany masowo przyłączają się kolejni wykładowcy i studenci z postępowych uczelni a także regionalne koła gospodarzy wiejskich.
Aby zachować obiektywizm z dziennikarskiego obowiązku (choć niestety z wielkim ubolewaniem), musimy odnotować, że pojawiły się nieliczne głosy ekstremistów takich jak: Ziemkiewicz, Gadowski, Braun i Michalkiewicz, (których od dawna nikt nie bierze na serio), którzy postanowili wypromować się na dramacie osoby niedostosowanej społecznie. W Swoich wypowiedziach podnosili oklepane i anachroniczne argumenty, że społeczeństwo powinno być tolerancyjne wobec takich mniejszościowych postaw.
Nie dajmy się zwieść na manowce pokrętnej klerykalnej logiki, która ma zerowy odzew społeczny i zdobywa poklask głownie na prowincji pośród ludzi niewykształconych, nienowoczesnych i niepłacących podatków. 
Rzecznik Praw Obywatelskich złożył już doniesienie do prokuratury oraz wnioskował o umieszczenie Jakimowicza w kolonii resocjalizacyjnej na dalekim wschodzie Unii Kontynentalnej. Zgodnie, bowiem z dyrektywami Unii Kontynentalnej - Nie ma tolerancji dla NIETOLERANCJI! Z dobrze poinformowanych źródeł dowiedzieliśmy się, że Minister Sprawiedliwości i Prokurator Generalny Robert Biedroń wstępnie przychylił się do tego wniosku, wyrażając przy tym stanowisko, że najdalej na jesieni jego pracownicy swoimi instrumentami wybiją Jakimowiczowi te pomysły rodem z głębokiego średniowiecza.P.S.

Zupełnie nie rozumiem dlaczego moderator Salonu24 powyższą notkę usunął z działu POLITYKA i przeniósł do działu Rozmaitości
Humor. Ta notka wcale nie jest śmieszna. Nie została napisana dla poprawy humoru. Nie jest żartem, lecz stanowi poważne ostrzeżenie.

Wykop Skomentuj19
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Rozmaitości