Amor patriae nostra lex!
Adhibe rationem difficultatibus. _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Niemiec, Moskal nie osiędzie, Gdy jąwszy pałasza, Hasłem wszystkich zgoda będzie I Ojczyzna nasza.
36 obserwujących
483 notki
342k odsłony
212 odsłon

https://www.salon24.pl – adres zablokowany

Wykop Skomentuj9

Postanowiłem zawiesić swoją działalność na Salonie24.
Powodem jest notoryczne promowanie tekstów beznadziejnych, głupich i nieposiadających żadnych wartości poznawczych.
Rozumiem, że forum jest otwarte i panuje wolność słowa, ale nie rozumiem PROMOWANIA tekstów bezmyślnych, alogicznych i ziejących nienawiścią. Znalazłoby się więcej pejoratywnych określeń, ale nie chodzi o to, aby przeprowadzać egzegezę tekstów, pod którymi 90% komentarzy jest negatywnych lub wyrażających wielkie zdziwienie a nawet oburzenie spowodowane promowaniem ich na stronie głównej Salonu24.
Po prostu zaczyna być mi wstyd, że aktywnie uczestniczę w forum, na którym promowane są teksty, które na przykład pisze karolbadziagteatrsubiektywny. Wychodzę z założenia, że jeżeli anonimowi admini nie szanują swoich blogerów, to blogerzy powinni szanować się sami. Jeżeli admini i moderatorzy dążą do uzyskania klikalności kosztem promowania tekstów miernych i głupich, to oświadczam, że na 3 tygodnie dodaję stronę https://www.salon24.pl do zablokowanych adresów.
Po tym okresie zastanowię się, czy jest, do czego wracać. Być może nawet nie zatęsknię.


Pozdrawiam tych blogerów, którym jeszcze się chce pisać wartościowe teksty, poświęcać swój czas a nawet zbierać dodatkowe materiały. Jak widać takie działania nie są doceniane.
Trollom radzę się nie cieszyć zbyt wcześnie. Mogę przenieść się gdziekolwiek, a wy pozostaniecie w swoim gronie. To chyba będzie największa kara - kisić się w swoim własnym gronie na stabilnie niewysokim poziomie intelektualnym.

Wykop Skomentuj9
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale