182 obserwujących
639 notek
1026k odsłon
  346   0

Czy na Czerskiej coś ćpają?

o   Marszałek Bronisław Komorowski spotka się we wtorek w Siemianowicach Śląskich z Henrykiem Blidą - dowiedziała się "Gazeta". I może liczyć na jego oficjalne wsparcie.
 
o   Wizyta Bronisława Komorowskiego i jego żony Anny to najmocniejszy punkt kampanii wyborczej kandydata Platformy Obywatelskiej na Górnym Śląsku i w Zagłębiu.
 
o   Przypuszcza, że podczas spotkania marszałek Komorowski może dać Blidzie gwarancje, że doprowadzi do pełnego wyjaśnienia okoliczności próby zatrzymania jego żony. - To sygnał dla Ślązaków, ale też dla lewicy, że Komorowski będzie dążył do prawdy, będzie chciał ją pokazać opinii publicznej. Jeśli prezydentem zostanie Jarosław Kaczyński, sprawa Blidy może zostać zamieciona pod dywan- wyjaśnia polityk PO.
 
o   Prof. Tomasz Nałęcz, historyk i polityk ….  Na skutek intrygi politycznej zginął człowiek i tę sprawę trzeba wyjaśnić do końca (…) czuję się gwałcony, ponieważ to on (KACZYŃSKI) odpowiada moralnie za śmierć Blidy
 
o   „Nieoczekiwanym hitem kampanii okazały się "trójwymiarowe" zdjęcia, na którym pod jednym kątem widać Komorowskiego z Tuskiem, a pod innym o. Tadeusza Rydzyka z Jarosławem Kaczyńskim.  -  Bardzo to się ludziom podoba, wielu wyborców o te zdjęcia pyta - mówi Saługa”.
 
 
LINK
Lubię to! Skomentuj21 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale