30 obserwujących
126 notek
135k odsłon
267 odsłon

Wybieram wolność

Wykop Skomentuj8

My, Polacy, bardziej niż inne narody wiemy, jakie skutki niesie za sobą odbieranie wolności. Z perspektywy historycznej wiemy, że każda próba jej ograniczania była daremna, niezależnie od tego, czy robili to zaborcy, niemieccy naziści, bolszewicy z Sowietów, kolaboranci komunistyczni, czy neomarksiści z UE.

Wolność do wyrażania własnych poglądów jest naszym podstawowym prawem i nikt nam tego nie odbierze. Do administratorów forów społecznościowych (z naciskiem na FB) ten fakt najwyraźniej jeszcze nie dotarł. Zasłaniając się jakimiś niejasnymi „standardami” próbują zabić nieskrepowaną dyskusję i wyrażanie indywidualnych poglądów. Także poglądów, które pozwolę sobie wyrazić poniżej, zastrzegając, że ślubu z FB nie brałem, dlatego jestem zdania, iż swoje „standardy” mogą sobie wsadzić głęboko w swoje lewackie miejsca, gdzie słońce nie dochodzi.

Uważam, że polityka mieszania ras prowadzi Europę ku zagładzie. Wpuszczenie milionów wyznawców islamu spowodowało już nieodwracalne skutki, z którymi nie poradzą sobie pokolenia naszych dzieci i wnuków. Doszło już do takiego paradoksu, że to my musimy uważać, żeby nasze prawa, wiara i zwyczaje nie naruszały zwyczajów i godności muzułmańskich nachodźców, a oni usiłują narzucić nam prawa szariatu. W sytuacji, gdy próbujemy się temu przeciwstawić, lewacy robią z nas rasistów, faszystów, czy wręcz nazistów.

Islamski radykalista, to nie osoba o wartości moralnej wyniesionej z równoległej cywilizacji wzbogacająca multikulturowe społeczeństwo. To po prostu zwykły bandzior, mordujący tych, którzy nie wyznają jego pseudo religii.

Koran nie jest świętą księgą, lecz podręcznikiem zabijania. Dlatego wg niektórych badań 85% praktykujących muzułmanów popiera islamski terroryzm. Jedyną obroną przed terroryzmem jest nie wpuszczanie muzułmanów, aby tzw. „bojownicy” nie mieli oparcia w lokalnych społecznościach.

Cała cywilizacja została zbudowana na myśli białych naukowców, malarzy, pisarzy, muzyków, filozofów i odkrywców z różnych dziedzin. Nie zgadzam się na wyrzucanie z podręczników białych filozofów, artystów i naukowców etc.

Obecnie można być dumnym z bycia czarnym, ale duma z powodu przynależności do białej rasy to rasizm. Określanie siebie jako białego jest mową nienawiści. Nie ma na to zgody. To właśnie deprecjonowanie osiągnięć białej rasy jest rasizmem.

Nie zgadzam się ze znęcaniem się nad historią Polski, przedstawianiem jej jako ciąg zbrodni i patologii. Możemy być dumni ze swojej historii i z tego, że mimo zaborów, okupacji hitlerowskiej i okupacji sowieckiej, wciąż istniejemy jako Naród.

Jako chrześcijanin będę używał zwrotów typu A.D. („roku pańskiego”), czy B.C. („przed narodzeniem Chrystusa”), a nie „Obecna Era” oraz „Przed Obecną Erą”. Będę również mówił „Święta Bożego Narodzenia” i „Wielkanoc”, a nie „Święto Zimy” i „Holiday”. Nie zgadzam się na dyskryminowanie z powodu religii. Sankcje wprowadzane przez lewackie rządy dotyczą jedynie chrześcijan, inne religie są faworyzowane. By nie urazić muzułmanów, w różnych krajach europejskich rządząca lewica zabrania np. ustawiania choinki, wieszania ozdób świątecznych, noszenia krzyżyków na szyi etc. Nie staje za to w obronie chrześcijan, których tysiące jest na świecie mordowanych i prześladowanych.

Uważam, że istnieją dwie płcie: mężczyzna i kobieta. Wymysły pseudo nauki zwanej gender o istnieniu 56 rodzajów płci, to bajka dla kretynów. Paranoja powoduje przypadki, że kiedy FB usuwa zdjęcie gołej kobiety, fotograf odwołuje się, twierdząc, że ta osoba identyfikuje się jako mężczyzna, po czym FB przywraca zdjęcie.

Ładowanie na siłę Murzynów i gejów do filmów uważam za idiotyzm. Obecnie w filmach najgorszym bandziorem jest biały mężczyzna, typu nordyckiego, heteroseksualista i chrześcijanin. Jeśli występuje niedobry Murzyn, to jest dla równowagi zbalansowany innym Murzynem, często pierwszoplanowym, grającym rolę bardzo pozytywnego bohatera

 Uważam, że idiotyzmem jest zatrudnianie i awansowanie na uprzywilejowanych zasadach gejów, Murzynów, Latynosów i kobiet, bez względu na ich zdolności i kwalifikacje. Wszyscy ludzie powinni mieć równe szanse. Nie przyjęty do firmy z powodu braku kwalifikacji czarny, żółty lub gej, może obecnie firmę podać do sądu za dyskryminację. To zaprzeczenie zasady równości.

Nie zgadzam się na dyskryminację tych, którzy nie wyrażają się pozytywnie o gejach, polegającą na wysyłaniu ich przymusowo do kontenerowych gett na granicy miast, czasem z całymi rodzinami. Nie może być tak, że mniejszość terroryzuje większość.

W tym kontekście warto wspomnieć, że grożenie śmiercią homoseksualistom i ich mordowanie jest tolerowane jeśli robią to muzułmanie, bo to jest częścią ich kultury i religii.

Unikanie podawania koloru skóry sprawców przestępstw utrudnia ich schwytanie. Prawo powinno być jednakowe dla wszystkich. Imigrant, który gwałci 14 letnią dziewczynkę nie powinien być uniewinniany z powodu nieznajomości języka. Także zakaz informowania o przestępstwach popełnianych przez muzułmańskich imigrantów powoduje obniżenie bezpieczeństwa publicznego.

Nie zgadzam się z tym, że jak kolorowy dostanie po ryju od białego, to jest rasizm, a w drugą stronę to zwykła bójka.

Zatrudnianie w marketach muzułmanów, którzy odmawiają sprzedawania wieprzowiny i alkoholu, jest nonsensowne. Na szczęście nie jest to nagminne, bo generalnie im się nie chce pracować.

Nie powinno się dopuszczać mężczyzn do konkurencji sportowych, w których rywalizują kobiety. Kończy się to takimi sytuacjami, że na podium staje dwóch biegaczy z kutasami, a za nimi kobieta. Jeśli mężczyzna stający do zawodów twierdzi, że jest kobietą, to powinno się go dopuścić tylko pod warunkiem jego zgody na usunięcie fiuta i jaj.

Agata Christie napisała kryminał „Dziesięciu małych Murzynków”, a nie „10 małych żołnierzy”, czy „I nie pozostał już nikt”. W wielu bajkach występują świnki, ich usuwanie nie zmieni faktu, że Prosiaczek zawsze będzie Prosiaczkiem. Murzynek Bambo pozostanie Murzynkiem, a tata Pippi Langstrump był „królem czarnych”. Żadna lewacka cenzura tego nie zmieni. Królewna Śnieżka mieszkała z siedmioma krasnalami rasy białej, a nie z dwoma rasy czarnej, jednym Latynosem i jednym Hindusem.

Takie, w skrócie, mam poglądy. Można się z nimi zgadzać lub nie. Jednak nigdy nie pozwolę na to, żeby ktokolwiek, pod jakimkolwiek pozorem zabronił mi swobodnego wypowiadania się.

 „Poprawność polityczna dotknęła tak wielu dziedzin życia, że naprawdę zaczęła zagrażać zasadzie wolności słowa” Dorothy Bucton James

„Dzisiejszą lewicę charakteryzuje skrajna nietolerancja i w istocie wrogość wobec wolności”

„Poprawność polityczna oznacza ograniczenie wolności. Polska jest i musi być krajem wolności!” Jarosław Kaczyński

Wykop Skomentuj8
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale