0 obserwujących
36 notek
23k odsłony
  553   0

Drugie dno kolonizacji Ukrainy

Kiedy w listopadzie 2013 roku rozpoczęły się strajki w Kijowie, Ukraina miała podpisany kontrakt z Chinami na dzierżawę ziemi. Umowa obejmowała okres 50 lat. Chińczycy mieli do dyspozycji 3 mln ha ziemi. To jest 5% powierzchni kraju. Po rozpoczęciu Majdanu umowy zostały zerwane.

Ten arcyważny szczegół jest jednym z powodów wywołania wojny na Ukrainie.

Komu zależało na przejęciu ziem ukraińskich?

Zanim przejdziemy do ostatecznych wniosków przeanalizujmy kluczowy temat.

W dzisiejszych czasach olbrzymi problem mają wegetarianie. Jedząc duże ilości warzyw, ryb skazują siebie na ryzyko zachorowań nowotworowych. Posłużę się tutaj opiniami Marty z MartaBrzoza.pl i Jerzego Zięby zUkryteTerapie.pl.

Aby warzywa przedstawiały wartość dla naszego organizmu, potrzebują urodzajnych gleb bogatych w minerały. Obecne gleby są wyjałowione, pozbawione substancji odżywczych. Nawozi się je chemią, która oddziałuje rakotwórczo na życie każdego organizmu. To samo ma miejsce z rybami hodowanymi w stawach „komercyjnych”. Karmią je chemią, aby tylko odpowiednio szybko urosły. Efektem tego jest zawartość w nich metali ciężkich.

Rolnicy nie zastanawiają się nad skutkami. Robią to co ogólnie jest przyjęte za normę. W wielu częściach Polski koncern Monsanto nawiązał współpracę z rodzimymi firmami i pod ich szyldem sprzedaje super wydajne nawozy/nasiona.

Czym one się charakteryzują?

Są efektem ulepszeń laboratoryjnych czyli powszechnie zwane GMO. Charakteryzują się tym, że usypiają rozsądek rolników. W pierwszych latach przynoszą wyższe plony, ale jako silniejszy gatunek eliminują rodzime uprawy. Wypierają je i co najgorsze same się rozsiewają.

Kiedy rozmawiam z rolnikami, to otwarcie mówią: tu uprawiam dla siebie – bez nawozu, a tam na sprzedaż z nawozem. Ta niewiedza będzie ich dużo kosztować, ponieważ sami skazują siebie, swoją rodzinę, dzieci na poważne choroby.

Nie zdają sobie sprawy z tego, że nasiona GMO wyeliminują ich własne. Powstające chwasty można usunąć albo ręcznie albo poprzez nawozy Monsanto. Opryskując nimi pola, skazujesz siebie i nas wszystkich na śmiercionośne dawki metali ciężkich.

Zwierzę ma wątrobę, która do pewnego stopnia oczyści organizm z toksyn, roślina wszystkie metale ciężkie wchłania. Jedząc taką żywność, wprowadzasz do organizmu metale, które wywołują różnego rodzaju nowotwory.

Ilość zachorowań na raka ma zwiększyć się w kolejnych latach o 60%!

W każdej rodzinie, ludzie będą wcześnie umierać na nowotwory.

Wielu amerykańskich naukowców pisze wyraźnie:

„przegraliśmy z rakiem”.

Chemoterapia zabija, a nie leczy, operacje nie przynoszą skutku, leki dobijają. Długość życia osób po takich kuracjach spada do kilku lat życia. Jeżeli żyją dłużej, to jest to ułamek procenta.

Nikt, nigdy nie wynajdzie leku na raka, ponieważ nie ma takiej możliwości. Rak powstaje z różnych powodów. Najczęściej z toksyczności organizmu, z małej ilości witaminy D. Tylko, że onkologia nie oczyszcza organizmu z toksyn, nie zaleca witaminy D, C, które w wielu przypadkach eliminują raka.

Unia Europejska i sprowadzone przez polityków do kraju korporacje, zniszczyły polską żywność. Tylko w najbiedniejszych częściach Polski, jak na przykład na Podkarpaciu, można znaleźć bogate w minerały gleby.

Za komuny mieliśmy zdecydowanie zdrowszą żywność, ponieważ rolnik miał tylko pieniądze na naturalny nawóz czyli obornik. Dzisiaj wolą wysiewać gotową chemię, która niszczy ich i nasze zdrowie.

Przejdźmy do sedna sprawy

Ze względu na biedę, gleby ukraińskie są żyzne. Plony z takich pól są bogate w minerały. Po ich spożyciu organizm sam jest w stanie wyprodukować odpowiednie witaminy i minerały. Człowiek nie choruje na tzw. choroby cywilizacyjne, czyli choroby wyprodukowane przez koncerny farmaceutyczne. Nie potrzebuje lekarstw farmaceutycznych.

I tu jest problem…

W opinii światowej, Chińczycy uważani są za zdrowy naród ze względu na spożywanie dużej ilości ryżu. Niestety, nie jest to do końca prawdziwa opinia.

Prawda jest taka, że korporacje amerykańskie nie zdążyły jeszcze wyjałowić gleb chińskich.

Czy ktoś mówi o tym, że Chińczycy nie przyjęli w takim stopniu, jak w Polsce medycyny korporacyjnej, czytaj amerykańskiej?

Czy ktoś mówi o tym, że w Chinach są szpitale, które leczą raka i inne choroby wlewami z witaminy C?

Nie, główną przyczyną, którą podają kłamliwe media to: Chińczycy jedzą ryż i są zdrowi. Koniec kropka.

Problem jest znacznie głębszy

Odrzucenie Chińczyków od ukraińskich gleb, było głównym celem koncernów farmaceutycznych.

Sam pomyśl, co stałoby się gdyby Chińczycy masowo sprzedawali produkty z plonów ukraińskich?

Jeżeli nie wiesz jeszcze, jak ważne dla naszego zdrowia są minerały, odpowiednie dawki witamin, zakwaszenie żołądka, spożywanie soli bogatej w minerały i wiele innych rzeczy, to zaglądnij na blog Marty?

Ludzie zdrowieją z przeróżnych chorób tylko dlatego, że dostarczyli organizmowi odpowiednie ilości witamin i soli mineralnych. To nie jest bajka, to są fakty.

Przeziębienie czy grypę leczy się nie środkami farmaceutycznymi tylko witaminą C i to w przeciągu 24 godzin, a lekkie przeziębienie – kilku godzin. Wiem coś o tym, ponieważ sam tak robię.

Chińczycy swoimi produktami zalaliby nie tylko Polskę. Byłyby protesty, ale również „cudowne wyleczenia” z wielu chorób. Nagle okazałoby się, że cholesterol jest kłamliwą bajką i potężnym zyskiem dla firm medycznych. Informacja o zdrowych chińskich produktach, rozniosłaby się po całym świecie. Naukowcy musieliby się pochylić nad zbadaniem ich „cudowności”.

Nagle okazałoby się, że są… tylko bogate w minerały. To wszystko.

Wiele branż, które przynosi miliardy zysków koncernom medycznym – zbankrutowałoby.

Kto na to pozwoli?

 

 ekonomia Robert Brzoza

P.S. Nie chcesz stracić na inwestycjach? Chcesz dowiedzieć się co będzie z rublem, frankiem, dolarem? Nie wiesz jak założyć e-biznes? => MonitorowanieRynku.pl

Lubię to! Skomentuj7 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale