Blog
Głos wolnego rolnika
meh
meh Anarchokapitalista praktykujący :)
28 obserwujących 101 notek 32593 odsłony
meh, 4 października 2009 r.

Ten korek zawdzięczasz UE

 

Brukselscy urzędnicy bardzo pilnie wymagający informacji w postaci różnych tablic o tym że obrabowano Niemców czy Włochów by zbudować w Polsce 300 m drogi postanowili informować o skutkach wszystkich zarządzeń wydawanych przez KE.
Na początek, dzięki uprzejmości urzędników KE, dowiemy się ze specjalnych tablic informacyjnych o tym że zniknięcie zielonych strzałek zezwalających na warunkowy skręt w prawo na skrzyżowaniach spowodowało dostosowanie zakorkowania naszych miast do zakorkowania innych miast europejskich, co oczywiście jest sprawiedliwe i realizuje zasadę równości społecznej.
 
Tablice będą wyglądały tak.

 

Pierwsza tablica już została zainstalowana co zgonie z badaniami zleconymi przez urzędników firmie szwagra prezydenta miasta, zwiększa poinformowanie kierowców o problemie o 67,3%
 

 
Opublikowano: 04.10.2009 17:33.
Autor: meh
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Rolnik co kierownictwu kołchozu się nie kłania. Uważam że dorosły człowiek powinien sam sobie w życiu radzić a dziećmi opiekować rodzice. Człowiek, który potrzebuje do życia opieki państwa, nie powinien być traktowany jak dorosły, nie powinien mieć wpływu na politykę państwa.

Nie uznaję żadnej władzy, której nie przekazałem bezpośrednio prawa do jej sprawowania i to tylko w konkretnym zakresie.

 

Kontakt: meharolnik(maupa)gmail.com Vaclav Klaus

Václave, nedej se!

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Ostatnie komentarze

  • Na której stacji benzynowej obradowała kapituła i dlaczego tej, którą widać z balkonu...
  • Błąd w liczeniu głosów Stary i Stary (dawniej też stary) to ten sam cenzor więc trzeba...
  • @Ufka Skoro Koteusz zarzucił RRK złamanie prawa a administracja twierdzi że zarzucił...

Tematy w dziale