0 obserwujących
65 notek
66k odsłon
  2174   0

Kto rzucił kamieniem w Palikota w Lublinie?

Nieoceniona w swoich wysiłkach GW opublikowała wstrząsający i porażający tekst, że Fotoreporter "Gazety Wyborczej Lublin" zrobił zdjęcie mężczyźnie, który dziś po południu podczas wiecu Palikota rzucił w niego kamieniem (źródło: lublin.gazeta.pl/lublin/1,35640,7994654,To_on_rzucil_kamieniem_w_Palikota__Kim_jest___ZDJECIA_.html).

Pełne dramatyzmu chwile opisano tak: To on, to on rzuca kamieniem. To pewnie elektorat PiS-u, słuchacz radia ojca Rydzyka. Łapcie go! - krzyknął w stronę ochroniarzy zabezpieczających jego wiec.

Napastnik, mężczyzna w sile wieku, w ciemnych okularach, uniósł w stronę Palikota wyprostowany, środkowy palec i rzucił się do ucieczki mieszając się w tłumie. Chwilę wcześniej kilka zdjęć zrobił mu nasz fotoreporter Piotr Michalski. - Obserwowałem napastnika. Wyglądał na człowieka, który wcześniej wszystko sobie zaplanował. Nie wyglądał na faceta, którego ktoś wyprowadził z równowagi - opowiada Michalski.

Relacja prawie jak ostatnie słowa kpt. Raginisa pod Wizną lub Leonidasa pod Termopilami (dla lubiących inną orientację - polityczną oczywiście :-) - dorzucę Dolores Ibárruri Gómez z jej sławnym ¡No pasarán!).

Oczywiście GW opublikowała zdjęcie człowieka rzucającego (?) kamieniem:

źródło: lublin.gazeta.pl/lublin/51,35640,7994654.html

I jakoś tak dziwnie mi się kojarzy znany w Lublinie człowiek, niezwykle bogaty student mający problemy z kontrolą skarbową, za to żadnych z pracą w UM Lublin i z człowiekiem ze świńskim ryjem i gumowym penisem.

źródło: krzysztoflatka.pl/wp-content/gallery/rodzina/singapur_1.jpg

Skomentuję to tak: Krzysiu, czy Ci się coś popier...o? Miałeś rzucać w tę drugą trybunę! Ty to niczego porządnie nie potrafisz zrobić....

 

UWAGA (2010-06-10 20:10)

Niektórzy wzięli tę notkę na poważnie. Wyjaśnienie - to jest żart oparty na podobieństwie dwóch osób. Skoro człowiek ze świńskim ryjem i gumowym penisem może pytać się o różne rzeczy, to mogę i ja się zapytać, czy to ta sama osoba.

Lubię to! Skomentuj52 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale