31 obserwujących
534 notki
546k odsłon
  3808   0

Czy Putin użył gazu w Odessie?

W budynku związków zawodowych, w którym zginęło kilkadziesiąt osób. Można by zapytać po co miałby zabijać swoich? On chce konfliktu narodowościowego na Ukrainie, wojny domowej - Rosjanie kontra Ukraińcy, by przejąć ten kraj. W ten sposób chce też uciec przed eksportem rewolucji do Rosji. Kolejną wygraną jest „zombirowanie” jak to tam mówią Rosjan. Przerabianie ich na takie filmowe zombi mordujące wszystkich wokół z pianą na pysku. W tym celu pokazuje się teraz na okrągło spalonych przez „banderowców” „żywcem” „separatystów” którzy prześladowani przez tychże „banderowców” ( to podstawowe słowo putinowskiej propagandy) chcą do matuszki Rosji. Rosjanie chcą ukraść Ukrainie Krym, wschód – ale nie chcą wojny. Trzeba ich więc zmotywować do bardziej samobójczych zachowań. Też tych na wschodzie Ukrainy. Współczesna wojna, jest wojną informacyjną, której uzupełnieniem, konsekwencją są działania o militarnym charakterze.

A co do tych kilkudziesięciu w budynku związków zawodowych, to za 500 hrywien dziennie, czy 500$ za udział w walce, znajdzie się ich aż nadto. Byle było dużo zmasakrowanych, rosyjskich trupów. Tak jak w wysadzanych przez agentów Putina budynkach, w rosyjskich miastach, przed wojną w Czeczenii, gdzie winą obarczyła putinowska propaganda Czeczeńców.

W teatrze na Dubrowce w 2002 najprawdopodobniej użyto gazu Kołokoł-1 (Dzwon-1). Najprawdopodobniej, bo mimo tego, że był to niezbędny warunek ratowania porażonych nim zakładników, nie podano jego składu. Nie było wiadomo jakie stosować antidotum, wiele osób przez to zmarło. W sumie 133 zakładników. Zresztą są poszlaki wskazujące, że sam atak był prowokacją KGBistów.

Kołokoł -1 oddziałuje na ludzi błyskawicznie w ciągu 1-3 sekund. Wygląda jak dym. Tak więc możliwe, że gdy stało się jasne, że nie wygra się z ukraińskimi patriotami w Odessie, nie utrzyma budynku, nie ma na razie szans na przejęcie miasta, to zdecydowano się na ruch o znaczeniu mniej lokalnym. Agentom GRU, czy innego badziewia, obecnym w budynku polecono przejść do planu B. Jeden z oficjeli rosyjskich pytany, czy Rosja ma plan B powiedział, że ma plan B, C, D, E itd. Oni się latami do tej wojny przygotowywali. Możliwe, że wszystkie działania w Odessie miały sprowokować taką właśnie reakcję tłumu.

Gdy zobaczyłem filmy z wnętrza budynku, zdjęcia – miałem wrażenie (nie tylko ja w necie), że oni wszyscy stracili przytomność w mgnieniu oka. Nagle zasnęli. Ludzie padali tam gdzie stali. Kilku naraz obok siebie. Podobnie opisuje to wicepremier Ukrainy Witalij Jarema, który był na miejscu. „płonęła jakaś substancja, która wydzielała gaz, i ten gaz wpływał na ludzi, którzy szybko tracili przytomność i umierali na miejscu” „prowadzone będą ekspertyzy”. Kobieta leżąca na biurku, przypomina mi ułożeniem ciała kobiety- terrorystki z fotografii z Dubrowki. Zupełnie nie widać ani w pomieszczeniu, ani na niej śladów dymu, ognia. Być może wszędzie pożar pojawił się później. Wiele wskazuje na to, że podpalono budynek od środka. Sprawdziłem objawy zaczadzenia, i one nie do końca pasują. Np objawem prawie śmiertelnej dawki są wymioty – nie było. Nie było też na filmie który robili ci, co tam piersi weszli, prawie nieżywych, wszyscy byli martwi. Nawet osoby wypadające z okien, wyglądały jakby martwe ciała leciały. Inaczej niż „jumpersi” wyskakujący z okien płonącego World Trade Center w Nowym Yorku.

Zasadą każdego działania KGBistów jest kłamstwo, prowokacja. To co napisałem, to tylko hipotezy, teoria spiskowa. Są jednak poszlaki, które na to wskazują, jest motyw, dostęp do środków, przećwiczone wzorce. Zobaczymy, czy będziemy mieli powtórki takich sytuacji.

Foto: Moskwa - Dubrowka 2002
Teraz w Odessie

W Odessie po wizytach chyba wszystkich ukrainskich oficjeli, kandydatów na prezydenta, w tym Tymoszenko, która pochwaliła pracę milicji, właśnie grupa 150 „separatystów” próbuje zająć budynek milicji, prokuratura zwolniła część przetrzymywanych tam ich kolegów, którzy wczoraj strzelali do pokojowej demonstracji, zabili kilka osób. Dali ultimatum zwolnić resztę w 3 godziny. Ukraińscy patrioci zbierają się, gwardii, wojska nie ma. Avakov rżnie głupa, że on wczoraj chciał dobrze ale nie wyszło. Przedwczoraj nie wyszło mu z zamianą szefa tamtejszej milicji, na podobnego jak poprzedni.  Jedyny plus to, że w najbliższym czasie gubernatorem Odessy ma zostać człowiek Kołomyjskiego, jeśli  to nie plotka.

stream: http://www.ustream.tv/channel/sergackovatv

 http://articles.baltimoresun.com/2002-10-29/news/0210290268_1_russian-federation-putin-president-vladimir

http://pl.wikipedia.org/wiki/Zatrucie_tlenkiem_w%C4%99gla

http://www.pravda.com.ua/news/2014/05/3/7024273/

http://ani-al.livejournal.com/1705540.html

 PS. 

Ekspert Irina Tichomirowa na którą powołuje się Iczkeria.info (Czeczeńcy) uważa, że to co się stało, to jest robota GRU. Wg niej pożar wybuchł na 2-3 piętrze. „Wśród ofiar nie ma ani jednej, w typowej dla tych, którzy zginęli w wyniku pożaru „pozy boksera” ręce nogi, nawet całkiem spalonych ofiar nie są zgięte. Niektóre ofiary pasywnie siedzą – leżą na stopniach, nawet nie próbując oddalić się od centrum pożaru... Ja bym zadała sądowym ekspertom-chemikom- biochemikom pytanie: jaki gaz ( działający na układ nerwowy, paraliżujący) doprowadził do śmierci tych ofiar.”

http://ichkeriainfo.wordpress.com/2014/05/05/%d0%b1%d0%be%d0%b9%d0%bd%d1%8f-%d0%b2-%d0%be%d0%b4%d0%b5%d1%81%d1%81%d0%b5-%d0%b4%d0%b5%d0%bb%d0%be-%d1%80%d1%83%d0%ba-%d1%84%d1%81%d0%b1/


 

Lubię to! Skomentuj65 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale