rozum rozum
23
BLOG

Pierwsze sukces polskiego kontyngentu w Afganistanie - zapowiedź

rozum rozum Polityka Obserwuj notkę 0

 

 

Jak podało radio RMF – FM 6 polskich żołnierzy wraca do ojczyzny. Przyczyną powrotu jest – rzekomo – bunt tj. odmowa wykonania rozkazu. Nasi żołnierze nie chcieli wyruszyć na patrol gdyż uważali, iż nasze pojazdy są niewystarczająco opancerzone.

 

Pewnie niektórzy w dzisiejszym doniesieniu doszukiwać się będą inspiracji politycznej w celu osłabienia pozycji polskich negocjatorów w Brukseli ale klinicznymi przypadkami innym razem.  

 

Jeżeli te doniesienia okażą się prawdziwe to zgadnijcie Państwo kto weźmie na siebie  odpowiedzialność? Nikt z rządu – oczywiście. Będziemy mieć do czynienia z klasyczną formą odpowiedzialności za niepowodzenia zwaną spychologią.

 

Więc za złe wyposażenie będą dopowiadać wszystkie poprzednie rządy, tylko nie ten, tylko nie minister Szczygło.

 

p.s. nie chcę nawet myśleć co będzie z pielęgniarkami jak z Brukseli nasi wrócą na traczy.       

 

 

rozum
O mnie rozum

Nowości od blogera

Komentarze

Pokaż komentarze

Inne tematy w dziale Polityka