Dariusz Salamon
Jeśli nie należysz do Chrystusa to gdzie należysz? Nigdzie ? Bynajmniej....
9 obserwujących
302 notki
752k odsłony
72 odsłony

Do Dzieci Boga - Radujcie się! - Nasze Wyzwolenie jest Blisko!

Niedługo ludzie ujrzą wszytko jasno i wyraźnie, zasłona opadnie, ale niestety Drzwi wówczas będą już zamknięte..
Niedługo ludzie ujrzą wszytko jasno i wyraźnie, zasłona opadnie, ale niestety Drzwi wówczas będą już zamknięte..
Wykop Skomentuj

Napisałem list do Marii i tutaj go opublikuję, może komuś on w czymś pomoże..

Oby!


W Bogu Jedynym Nadzieja!


Mario Córko - Czas bardzo szybko biegnie, nawet się nie obejrzymy jak ten system przeminie i wszyscy ludzie - jak to zapowiedziano - "wszyscy ludzie będą musieli poznać, że ja jestem Jahwe", wówczas właśnie będą płakać i zgrzytać zębami, - bynajmniej nie ze strachu przed smażalnią, ale gdy ujrzą to co mogli zyskać a co utracili na zawsze... Przecież: " Nawet oko nie widziało ani ucho nie słyszało co nam Bóg przygotował". 

Zapewne będą wówczas bardzo zazdrościć ludziom, którzy zostali zbawieni, a najbardziej otoczeni chwałą zostaną ci, którzy od lat swojej młodości" szukali Boga i z Nim byli... Oddając Mu cześć w duchu i w prawdzie.

Jednakże tutaj musimy uważać, by nie radować się z ich upadku a raczej i za nimi prosić, by się opamiętali a wówczas Bóg udzieli im wiary i znajomości Pism tak by mogli uniknąć negatywnego osądu Syna Jahwe - Jezusa Pomazańca.

Dzisiaj jednak już możemy się radować z naszego wyzwolenia, które jest blisko, tak jak i zalecił nam nasz Pan Jezus Pomazaniec: 

" a wy widząc to wszystko podnieście wasze głowy bo wasze wyzwolenie jest blisko!'

Świat zdominowany przez złego natomiast miał pozostawać ślepy aż do końca: " A będzie podobnie jak było za dni Noe, jedli pili i się żenili i nie spostrzegli się, że nadeszła zagłada..".

Wytrwajmy zatem do końca na Dobrej Drodze i już się RADUJMY w duchu, że z woli naszego Ojca zostaliśmy uznani za Jego dzieci - Jana 1:12-13 , co przecież spotkało TYLKO niektórych ludzi na ziemi/!/

Drogo zostaliśmy nabyci!

Dlatego też posiadajmy świadomość naszej wartości i się RADUJMY mimo wszystko co nas obecnie dotyka w tym diabelskim systemie rzeczy 2 Koryntian 4:4!

Nikt kto płynie pod prąd nie ma lekko a ponadto - każdy kto chce żyć z zgodzie z Jezusem Pomazańcem prześladowania znosić będzie.

Radujmy się zatem i nigdy nie zapominajmy o tym co nas z woli Boga Jedynego spotkało i jaką to ma wielką wartość - nie kupi się tego za żadne pieniądze, nie ma na świecie takich pieniędzy za które jeden człowiek mógłby kupić Synostwo Jahwe!

Diabeł widząc to wszystko wpada w straszny gniew i za wszelką cenę próbuje nas wywierać wszelkie możliwe naciski, byleby tylko nas osłabić i tym samym doprowadzić do upadku, nic go nie interesuje tak naprawdę jak walka z tymi co są Dziećmi Boga i świadczą o Jezusie - zobacz ostatni werset 12 rozdziału Objawienia.

Reszta ludzi jest jego, nie ma ludzi neutralnych, albo są u Jezusa, albo należą do obecnego systemu - czyli do diabła - i  tym samym są martwi w oczach Boga, My żyjemy dla Niego od czasu, gdy tylko Nim prawdziwie się zainteresowaliśmy i oddawaliśmy mu cześć i chwałę jaka tylko Mu się należy a potwierdzeniem niejako pieczęcią tego było nasze Zanurzenie.

Trzymaj mocno co otrzymałaś i RADUJ się z tego!

Niech Bóg Jedyny obdarzy cię szczodrze swoją Łaską i chroni jak najmocniej!

Allelujah!

Amen.

Pozdrawiam z Wielką Miłością.

Zobacz galerię zdjęć:

Nie jeteście ze swiata jak i ja nie jestem ze świata... - Jezus Pomazaniec.
Nie jeteście ze swiata jak i ja nie jestem ze świata... - Jezus Pomazaniec.
Wykop Skomentuj
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale