Dariusz Salamon
Jeśli nie należysz do Chrystusa to gdzie należysz? Nigdzie ? Bynajmniej....
9 obserwujących
299 notek
754k odsłony
1045 odsłon

Iwona Wieczorek - Czas Apokalipsy.

Iwona Wieczorek. Zaginiona w Gdańsku.
Iwona Wieczorek. Zaginiona w Gdańsku.
Wykop Skomentuj

/ Tak na wszelki wypadek gdybym umarł na Covid  czy na serce a może zasnąłbym za kierownicę, albo spadłby mi na głowę samolot z samym Panem Putinem moją wiedzę przekazałem Pewnym osobom i "poupychałem" w różnych miejscach internetu..."/

- Warto także przypomnieć, że samo-ujawnienie się zapewne za skutkowało by wieloma latami mniej za kratami... 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

"... Nie zatrzymujcie go, niech ucieka aż do grobu..."

- Bóg.


Czas Bardziej pochylić się nad sprawą zaginięcia młodej gdańszczanki - Iwony Wieczorek, od tamtego zdarzenia minęło 10 lat a sprawa nadal stoi w miejscu, przynajmniej tak się może wydawać..


**********                                                    


- Liczba gwiazdek nie jest przypadkowa...


Niektórych pewnie zdziwił tytuł ze słowem Apokalipsa, 

- Apokalipsa znaczy dosłownie: Odkrycie, ewentualnie Objawienie.


Zacznijmy w Środku Zdarzeń.


Iwona Wieczorek wstaje z ławki, kieruje się na prawo do alejki określanej numerem 58 , w przeciwną stronę jest wejście na plażę o numerze właśnie 58.


Człowiek z Ręcznikiem, który siedział także na ławce i rozmawiał z Iwoną, idzie prosto czyli w kierunku Gdańska-Brzeźna, podobno kamera miejskiego monitoringu znajdująca się przy wejściu 63 na plażę zarejestruje go ponownie, gdy będzie wracał jakieś 2 godziny później, podobno będzie już szedł bez koszuli / marynarki? a śledczy dostrzegą na jego ciele charakterystyczny tatuaż, niestety nie udostępniono tego nagrania ani wizerunku tatuażu.   -  DLACZEGO ?!


W/w Kamera jest ostatnią kamerą, która zarejestrowała idącą Iwonę Wieczorek za którą około 20 metrów podążał Człowiek z Ręcznikiem.  Iwona w tym momencie była jakieś 2 kilometry od mieszkania z czego 850 metrów to odcinek między wejściami na plażę / w park o numerach 63 a 58.


W swoim czasie wrócimy do filmu jaki dzięki w/w kamerze posiadamy, wpisując słowa kluczowe bez trudu odnajdziesz w internecie omawiany film, ja nie wiem jak tu się wkleja filmy. 


Do Człowieka z Ręcznikiem jeszcze wrócę i to wrócę bynajmniej nie na krótko.


Skąd wiemy o tym, że Iwona poszła do domu alejką 58 a Pan z Ręcznikiem poszedł prosto?

- Od świadka, ostatniego człowieka o którym wiemy, że widział żywą Iwonę Wieczorek, jest nim kierowca Ekipy Sprzątającej.


*** Tutaj muszę coś wyjaśnić, część posiadanej wiedzy posiadam z mediów, może się zatem zdarzyć, że w jakimś miejscu popełnię nie zamierzony błąd, ale jak mniemam nie zmieniłoby to Obrazu całości Sprawy zaginięcia Iwony Wieczorek. ***


Od tej pory - Kamień w Wodę.


Na szczęście nawet kamienie rzucone w wodę zostawiają ślady, na jej powierzchni pojawiają się kręgi, które co prawda szybko znikają, ale wiemy, że tak się dzieje i dzięki temu możemy nawet po tysiącu lat powiedzieć, że kamień który wrzucił do Raduni miejscowy wieśniak sprawił na jej powierzchni pewne znaki.


Podobnie - równie dobrze wiemy, że to co się nie wydarzyło nie mogło pozostawić po sobie znaków ani pociągnąć za sobą skutków no chyba, że mówimy o rzeczach w kategorii , które powinny nastąpić a zaniechane pociągnęły za sobą skutki np powinieneś mówić żonie, że ją kochasz a tego nie mówisz i może to spowodować, że w ona cię zostawi.


Zobaczmy zatem co się nie wydarzyło:


Iwona nie padła ofiarą napaści seksualnej w alejce 58.


Napastnicy w takich przypadkach zostawiają ofiarę / zwłoki na miejscu, czasami odciągają je kawałek dalej, czasami nakrywają gałęźmi i to wszystko, co najwyżej, jeśli wiedzą o jakieś wodzie, dziurze czy studni w POBLIŻU to tam wrzucają ciało. Wiemy, że tak się nie stało.


Niemal zawsze jest tak, że napastnicy seksualni po wszystkim mają wszystkiego dość, rozładowali się -


- Zaspokoili swoją żądzę i jak najprędzej oddalają się z danego miejsca, zresztą wbrew pozorom Park Reagana nie jest dobrym miejscem na ukrycie zwłok, brakuje w nim obiektów, ziemia sprawiałaby duże trudności w kopaniu, jednorazowi napastnicy nie noszą z sobą kilofów czy łopat a tutaj wzbudziłby taki osobnik zainteresowanie i został by rozpoznany.


Byłeś kiedyś w Parku Reagana? Jeśli nie to zapraszam, warto go odwiedzić, leży on w samym Gdańsku nad morzem nad czy między znanymi dzielnicami, jest to naprawdę urocze miejsce z BDB powietrzem.


Sam Park to niemal las i jest położony na... 62.5 Hektarach!


Na szczęście nas interesuje teraz tylko jego główny deptak, który biegnie wzdłuż plaż od Sopotu po dzielnicę Gdańska - Brzeźno i przejście, którym Iwona Wieczorek mogła wybrać na to by dotrzeć do mieszkania koleżanki, które znajdowało się niedaleko jej miejsca zamieszkania w pobliżu ulicy Obrońców Wybrzeża - to przy Obrońców Wybrzeża znajduje się najdłuższy blok w Polsce - Falowiec - w którym mieszka tylu ludzi co w małym miasteczku. Falowiec ten liczy sobie niemal kilometr. Za czasów PRL w kioskach Ruchu można było kupić pocztówki z widokiem tego sławnego Falowca.

Wykop Skomentuj
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Społeczeństwo