Dariusz Salamon
Jeśli nie należysz do Chrystusa to gdzie należysz? Nigdzie ? Bynajmniej....
15 obserwujących
356 notek
799k odsłon
  508   3

To przez TO Covid19 tak bardzo Kosi Polaków! Zobacz koniecznie!

Nikt nie wie czemu to właśnie Polacy są w czołówce zachorowań i zgonów z powodu Covid19 w ŚCISŁEJ CZOŁÓCE! - Porównaj dane z Indii czy z Brazylii z naszymi, biorąc pod uwagę liczby i ilość mieszkańców, niedawno pisałem o tym, że straszy się nas Brazylią a my już ją dogoniliśmy a nawet prześcigamy! 

Jeśli faktycznie Polacy masowo noszą za długo maseczki, DUŻO za DŁUGO te same maseczki, przez co są one BARDZO SZKODLIWIE to może nasze płuca i nasz organizm przez to jest osłabiony i ma mniej siły na walkę z zarazą??

Kto wie czy to co nas ma chronić nie zabija nas?!  

Jeśli maseczki jednorazowe, te najbardziej popularne należy nosić 20-30 minut to kto przestrzega tego nakazu?  1% procent Polaków?! Wątpię, by był to 1 procent.

Podobnie ma się sprawa z tymi maseczkami lepszymi, też są przeznaczone na krótkie okresy czasu.

Tak więc maseczki jednorazowe a ZAKŁADANE TYGODNIAMI i trzymane po kieszeniach nie chronią a są siedliskiem zarazy i zmuszają człowieka do oddychania namnożonymi wirusami, bakteriami i dwutlenkiem węgla zamiast świeżym powietrzem - TLENEM!

Z jednej strony liczni SPECJALIŚCI jak np profesor SIMON wiedzą o tym a z drugiej strony są za nakazem noszenia maseczek nawet na ulicach...

Co oni mają w głowach? O sumienia nie zapytam, podobnie jak i o odpowiedzialność.

Nie każdy zarabia jak lekarz - by stać go było na maseczki 20 minutowe, pobudka Panowie Doktorzy, po pierwsze NIE SZKODZIĆ!

Zobacz Teraz co profesor Simon powiedział dzisiaj u Moniki Olejnik! - https://www.salon24.pl/u/salamon/1128957,simon-u-olejnik-szwecja-a-szwecja-to-ma-wieksza-powierzchnie-ha-ha-ha

Lubię to! Skomentuj18 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale