Dariusz Salamon
Jeśli nie należysz do Chrystusa to gdzie należysz? Nigdzie ? Bynajmniej....
16 obserwujących
375 notek
826k odsłon
  211   1

Inflacja "5 Procent" jest Błogosławieństwem dla Polski! Inaczej już byłaby Klapa!

foto interia pl
foto interia pl

Niskie stopy procentowe i inflacja sprawiają, że ciułacze każdego kalibru sięgają po swoje zasoby i kręcą tym samym gospodarką napychając budżet.

Dzięki w/w m.in trwa Bańka Mieszkaniowa, developerzy nie nadążają budować mieszkań a banki nadal tłoczą Wielką Rzekę o nazwie Kredyt Mieszkaniowe, to wszystko tuczy budżet i niweluje przy okazji realną wartość należności państwa.

Długo by pisać, ci co się znają to wiedzą co mam na myśli i że mam rację a inni i tak nic nie pojmą nawet jakbym napisał dla nich grubą książkę.

Dobrej nocy życzę.

Ps Przy założeniu że Polacy i firmy mają w bankach 900 miliardów to przy 5% inflacji w ciągu roku budżet jest do przodu, tylko z powodu stopnienia wartości owych 900 mld. nie mniej i nie więcej jak 45 miliardów a do tego dochodzą wpływy do budżetu z powodów jakie opisałem / bardzo skrótowo/, Glapiński, Morawiecki dobrze wiedzą co robią, tego możecie być pewni, inflacja w obecnej sytuacji i na takim poziomie jest zbawienna dla Polski. Niekoniecznie dla każdego Polaka, ale to już jest inna para przysłowiowych kaloszy.

Lubię to! Skomentuj6 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale