Blog
Dariusz Salamon
Dariusz Salamon
Dariusz Salamon Chrześcijanin.
6 obserwujących 156 notek 540293 odsłony
Dariusz Salamon, 16 stycznia 2019 r.

Jakim Cudem Ludzkość znalazła pieniądze na internet? Ba! Jeszcze stała się Bogatsza!

150 6 1 A A A

Wyobraź sobie, że żyjemy dzisiaj w czasach, gdy nikt z nas nie miał jeszcze nawet bladego pojęcia o czymś takim jak internet, no może gdzieś tam uczeni w USA już go używali w celach wojskowych, ważne, że ludzie powszechnie nic o nim nie wiedzieli.

Wyobraź teraz sobie, że ja gdzieś tam występuję publicznie i mówię o swojej wizji Internetu takiego jaki dzisiaj znamy, jak by mnie potraktowano? Wyśmiano tylko ? Nie wiadomo.

Najmądrzejsze głowy ludzkiego świata wypowiadałyby się w tym tonie: " To niedorzeczność ! " " A skąd na to pieniądze ! Przecież takie coś kosztowałoby niemal cały znany majątek jaki jest na ziemi !" , " Ludzi by zabrakło  do prac w tym całym internecie ! ". itd itp

Tak by było ? Tak, albo jeszcze i gorzej, by mnie potraktowano. 

Zobaczmy teraz, faktycznie przecież internet to ogromny koszt, w skali świata to wprost niewyobrażalne wartości a... Świat nie tylko nie zbankrutował, ale wręcz przeciwnie, stał się dużo bogatszy, przybyło pewnie miliony milionerów dzięki internetowi, miliony ludzi znalazło pracę dzięki internetowi itd. Koszty jakie zapłaciliśmy za powstanie Drugiego Alternatywnego Świata o nazwie Internet są ogromne a jednak nie zbankrutowaliśmy a wręcz przeciwnie, ludzie na ziemi stali się dużo bogatsi aniżeli byli przed erą internetu, wiesz jakim cudem tak mogło się stać ? Jeśli wiesz to powiedz mi o tym.

CDN.

Opublikowano: 16.01.2019 23:45. Ostatnia aktualizacja: 17.01.2019 09:43.
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Moim Panem jest Syn Boga - Jezus z Nazaret - Chrystus czyli Pomazaniec Boga. Głoszę co mi kazał a On bada serca i osądzi każdego jak zechce, jedni pójdą żyć wiecznie a drudzy nie dostaną takiej możliwości, jak będzie z tobą ? Mało masz czasu na ratunek. " Wybierz Życie po co masz umrzeć ? " / Wiecznie /.

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • Ach te uzależnienia... Gdańsk - Katolik - Restaurator rozdaje jedzenie za Darmo - Pójdzie do...
  • Genialne... Jeść mniej aniżeli potrzebujemy to schudniemy... Naprawdę Genialne rozwiązanie....
  • Rząd powinien podać się do dymisji - Po tym co stało się w Warszawie i ogłosić nowe...

Tematy w dziale Technologie