Dariusz Salamon
Jeśli nie należysz do Chrystusa to gdzie należysz? Nigdzie ? Bynajmniej....
6 obserwujących
186 notek
585k odsłon
156 odsłon

Jakim Cudem Ludzkość znalazła pieniądze na internet? Ba! Jeszcze stała się Bogatsza!

Wykop Skomentuj6

Wyobraź sobie, że żyjemy dzisiaj w czasach, gdy nikt z nas nie miał jeszcze nawet bladego pojęcia o czymś takim jak internet, no może gdzieś tam uczeni w USA już go używali w celach wojskowych, ważne, że ludzie powszechnie nic o nim nie wiedzieli.

Wyobraź teraz sobie, że ja gdzieś tam występuję publicznie i mówię o swojej wizji Internetu takiego jaki dzisiaj znamy, jak by mnie potraktowano? Wyśmiano tylko ? Nie wiadomo.

Najmądrzejsze głowy ludzkiego świata wypowiadałyby się w tym tonie: " To niedorzeczność ! " " A skąd na to pieniądze ! Przecież takie coś kosztowałoby niemal cały znany majątek jaki jest na ziemi !" , " Ludzi by zabrakło  do prac w tym całym internecie ! ". itd itp

Tak by było ? Tak, albo jeszcze i gorzej, by mnie potraktowano. 

Zobaczmy teraz, faktycznie przecież internet to ogromny koszt, w skali świata to wprost niewyobrażalne wartości a... Świat nie tylko nie zbankrutował, ale wręcz przeciwnie, stał się dużo bogatszy, przybyło pewnie miliony milionerów dzięki internetowi, miliony ludzi znalazło pracę dzięki internetowi itd. Koszty jakie zapłaciliśmy za powstanie Drugiego Alternatywnego Świata o nazwie Internet są ogromne a jednak nie zbankrutowaliśmy a wręcz przeciwnie, ludzie na ziemi stali się dużo bogatsi aniżeli byli przed erą internetu, wiesz jakim cudem tak mogło się stać ? Jeśli wiesz to powiedz mi o tym.

CDN.

Zobacz galerię zdjęć:

Wykop Skomentuj6
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Technologie