Dariusz Salamon
Jeśli nie należysz do Chrystusa to gdzie należysz? Nigdzie ? Bynajmniej....
6 obserwujących
188 notek
587k odsłon
158 odsłon

By uzyskać Łaskę Boga potrzebny jest OGROMNY wysiłek i NIKT go za ciebie nie zrobi! & 666

Wykop Skomentuj6

W Bogu nadzieja.


Jezus wyraźnie powiedział, ze każdy kto chce za Nim iść musi zaprzeć się samego siebie. ZAPRZEĆ.

Jezus powiedział także m.in że kto miłuje bardziej matkę czy ojca od Niego nie jest mnie godzien.  GODZIEN.


Zaprzeć znaczy włożyć bardzo duży wysiłek, w co ? Głównie w przeciwstawienie się żądaniom swojego ciała a podążaniem za wolą Ducha pochodzącego od Jedynego, który w nas zamieszka po spełnieniu pewnych warunków.

Naśladowcy Jezusa żyjący dzisiaj we wrogim im systemie, którym jak wiadomo zarządza szatan -  

http://biblia.oblubienica.eu/interlinearny/index/book/8/chapter/4/verse/4/param/1/version/TR 

- nie są jego częścią i tym samym świat ich nie miłuje, muszą płynąć niejako pod prąd i tutaj również potrzebny jest bardzo duży wysiłek.

Jak myślisz, ci którzy koronowali władców, ci których władcy całują w rękę są częścią tego systemu rzeczy czyli obecnego świata czy nią nie są?  To bardzo ważne pytanie dla setek milionów ludzi ponieważ anioł z wizji Jana woła:

Wyjdźcie z  niego / Babilon Wielki - zespół religii fałszywych / abyście nie cierpieli plag mu należnych.

Same zaś rządy ludzkie nazywane są bestiami bez których pieczęci na ręku nikt nie może nic kupić ani sprzedać a ich liczba 666, liczba ta oznacza niedoskonałość rządów ludzkich, cyfra 6 oznacza niedoskonałość tutaj podkreśloną 3 razy, jak dzisiaj lepiej to widzimy, bez zezwoleń od aktualnych bestii nie możemy prowadzić handlu a ponadto srogo im się opłacać, kiedyś królom wystarczała dziesięcina czyli 10% a dzisiaj sam VAT wynosi 23%

Wróćmy do wysiłku jaki nas czeka jeśli pójdziemy z Chrystusem:

Podobnie i Szaweł / Paweł porzucił możliwość luksusowego życia w Izraelu i wybrał Drogę, która wiele go kosztowała cierpień i wyrzeczeń, mówił o ludziach, którzy poszli podobną Drogą, że świat miał ich za nic, prześladował a tymczasem świat nie był ich wart.

To nie jest tak, że pójdziesz sobie do swojego kościoła, będziesz dobrym człowiekiem i będzie dobrze, jeśli tak myślisz jesteś w bardzo głębokim błędzie, musisz wpierw poznać czego wymaga od ciebie Bóg i usilnie starać się to czynić, wpierw musisz uwierzyć gdy padnie na ciebie Słowo niczym ziarno na glebę, musisz pozytywnie zareagować na owo Słowo np zacząć się modlić do Boga, tylko poprzez syna bo jeden jest pośrednik miedzy Bogiem a ludźmi,  prosić o wiarę i zrozumienie spraw duchowych bo sam nic z siebie nie możesz jeśli chodzi o zrozumienie, nawet apostołom Jezus musiał otworzyć umysły by pojęli Pisma a było to już niemal na samym końcu Jego działalności. - Ewangelia Łukasza 24:45

Bóg udzieli ci co nieco i będzie cię obserwował a potem da więcej albo zabierze co i dał.

Tak jak zresztą i zapowiedział sam Syn Boga: Tym co mają dużo będzie dodane a tym co nie mają prawie nic będzie zabrane i to co dostali.

Musisz po uwierzeniu oddać się Bogu a tym samym umrzeć dla świata, podobnie jak Bóg wyprowadził Żydów przez wodę a przedtem i Noe ze starego świata wprowadził do nowego przez wodę tak  i ty musisz to zrobić poprzez Zanurzenie, wówczas będziesz żywym w oczach Boga, dzisiaj świat jest niejako martwy w oczach Boga, ludzie dostali Syna jako Ofiarę, ale korzystają z tej Ofiary nie automatycznie, ale wówczas, gdy oddają się Bogu, idą za Chrystusem, Pomazańcem Jahwe.

Tutaj napisałem o tym jaki chrzest jest ważny: https://www.salon24.pl/u/salamon/851196,doslownie-setki-milionow-ludzi-mniema-ze-posiada-wazny-chrzest-i-cisza-p-tym-w-mediach


Następnie musisz toczyć walkę duchową, przeciwstawiać pragnienia ciała temu co chce duch, któremu Ojciec daje w tobie mieszkanie, tutaj o tym napisałem: https://www.salon24.pl/u/salamon/862307,jesli-zyjesz-wedlug-ciala-umrzesz-a-jesli-cialo-duchem-powstrzymasz-zyc-bedziesz


Teraz na świecie i w każdym człowieku odbywa się walka i jeśli do niej staniesz i będziesz walczył na tyle na ile możesz to wygrasz, wygrasz wszystko, inaczej przeminiesz na zawsze, ale wpierw poznasz, że Jahwe jest Bogiem bo każdy będzie musiał o tym się dowiedzieć i zobaczysz co utraciłeś, wówczas właśnie będzie płacz i zgrzytanie zębów.

Wybierz życie, po co masz umrzeć wiecznie - zostać wytartym nie tylko z żyjących, ale i z pamięci Boga? To jest właśnie śmierć druga, wieczna, która czeka szatana i aniołów, którzy za nim poszli, jeśli się szybko nie opamiętasz dołączysz do nich sprawiając im jedną z ostatnich radości w ich istnieniu.


Wybierz Życie a nade wszystko przyczyń się do Uświęcenia Imienia Boga, które oczernił diabeł, to jest najważniejszą Sprawą w tej chwili.

Allelujah! = Wysławiajcie Jahwe! 


- Czy Trójcę?

Powrócę jeszcze do tego, że nie wystarczy być tylko wierzącym - dobrym człowiekiem, Jezus tak zapowiedział:

" w owym dniu wielu mi powie: Panie Panie czyż w twoim imieniu nie uczyniliśmy wielu wielkich dzieł?! a ja im odpowiem: Idźcie precz ode mnie czyniciele bezprawia !" - Zobaczmy, wierzący ludzie, zapewne należący do jakichś kościołów robili piękne rzeczy, może głodnych karmili może fundacje prowadzili a Jezus ich odrzuca... Dlaczego? Bo czynili bezprawie i zapewne Jezus tutaj ma na myśli bezprawie z punktu widzenia Boga , jakie to są bezprawia? a np oddawanie czci stworzeniom, słuchanie bardziej ludzi - przywódców religijnych aniżeli Boga, nie oddanie się Bogu poprzez zanurzenie... - Tak tak - zobacz Ewangelię Jana 3:5 co Jezus powiedział Nikodemowi...NIKT nie wejdzie do Królestwa Boga o ile nie narodzi się ponownie z wody i z ducha... a może Jezus sobie żartował a może przesadził ?? - Nie łudź się!

Działaj i to prędko!

Zaraz przybędzie diabeł i będzie chciał zabrać to co teraz posiałem, od tego czy to mu się uda zależy twoje życie wieczne a może i twojej rodziny, oto powiedziałem ci jasno i wyraźnie, nie będę winien twojej krwi..

Naprawdę mało masz czasu na ratunek. Bardzo mało.


Niech Bóg udzieli ci Łaski i da zadatek wiary i zrozumienia byś miał szansę się Obudzić i RZECZYWIŚCIE pójść za Pomazańcem Jahwe - Jezusem z Nazaretu!


Dziękuję Bogu Jedynemu poprzez Syna za Ofiarę daną RAZ na Zawsze za POTENCJALNIE  każdego człowieka dzięki której znowu mogę być żywym przed Stworzycielem wszystkiego co Dobre!


"Albowiem tak się Bogu spodobało, aby zbawić co niektórych poprzez głupie zwiastowanie Dobrej Nowiny..."

- Dobrej Nowiny o nadchodzącym Królestwie Boga, zapowiedzianym już przez proroka Daniela 2:44 

" Za dni tych królów Bóg nieba ZNISZCZY wszystkie owe królestwa i ustanowi swoje królestwo na wieki " - to jest właśnie owo królestwo z Ojcze Nasz i tam Jezus będzie Królem. - 

"Nie wlewa się wina w młode bukłaki " - Jezus nie przybędzie zreformować obecny system, ale przybędzie go zniszczyć, nie będzie:  "Światowego Okrągłego Stołu". :-)

- Szukajcie owego królestwa zamiast próbować uczynić z Niego już teraz Króla, teraz diabeł ma władzę i Jezus tym samym królem nie tylko tutaj nie będzie, ale wręcz zniszczy KAŻDE państwo, każdy rząd i każdego kto nie uzna Jego władzy i nie odda czci Jedynemu Bogu - Ojcu

Świat idzie na zagładę a na jego miejscu powstanie Królestwo Boga - Mt.5:5 - o tym jest właśnie Dobra Nowina znana jako Ewangelia, ale czy dla każdego ta nowina będzie dobra? 

Niekoniecznie.


Mało masz czasu.

Zobacz galerię zdjęć:

Zmienia się scena tego świata, ale kto pełni wolę Boga ten trwa na zawsze. foto ucg org +1 zdjęcie +2 zdjęcia
Biblia
Wykop Skomentuj6
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale