166 obserwujących
2120 notek
5002k odsłony
1767 odsłon

Krycha! Mordo ty moja!

Wykop Skomentuj194

Ilustracja muzyczna: https://www.youtube.com/watch?v=3CDWsrVWDl0

Portal internetowyOKO.press – vide: https://oko.press/morda-to-nie-jest-slowo-wulgarne-mowi-przyszla-sedzia-tk-pawlowicz-pis-poparl-tez-piotrowicza/  informuje :

Morda to nie jest słowo wulgarne”, mówi przyszła sędzia TK Pawłowicz. Wszystko, co napisałam, podtrzymuję. Nic nie cofam" - odpowiedziała Krystyna Pawłowicz, kandydatka do TK, na zarzuty o używanie mowy nienawiści…

Mój komentarz:

Krycha! 
Kurde balans! Jasny korek! Tak się cieszę!
Ale żeś dowaliła czerwonej hołocie! Tak trzymaj! Krótko przy pysku! Jak Andrzejek wczoraj do narodu krzyczał!
Ale żem się kurna uśmiał, jak żeś pogoniła tę myszowatą szantrapę z opozycji. No i git! Tak ma być! Tak z nią trzeba gadać! Zamknąć ryj! I morda w kubeł. 
I nic się nie przejmuj, że kwiczą! Dziennikarze na kolana i won! A jak chamy z opozycji zaczną Sejmie pyski strzępić to im butaprenowy Rycho wyłączy mikrofon.
Zaś jak zagranica zacznie dziobem kłapać żeś za stara, to im jeszcze raz pokażesz tego francuskiego kościotrupa: http://nczas.com/wp-content/uploads/2019/02/Twitt-Macron_Paw%C5%82owicz.jpg i się zamkną. A więc spoko! Będziesz miała piękny gabinet, a z tej niebieskiej szmaty w złote gwiazdki zrobisz sobie wycieraczkę. Zaś  jak nawet nasi zaczną stroić fochy, pstrykniesz sobie nową fotkę z Jarkiem i od razu stulą pyski.
Nie zapomnę ci tej nocy, Krycha!
Zawsze Twój, na dobre i na złe,
Krzycho

Post scriptum

Zwracam się do wszystkich, którzy mają mi za złe, że napisałem ten, przyznaję ze wstydem  kontrowersyjny tekst. Długo się zastanawiałem, czy opublikować tę notkę.

Ale.

Kochani! Odłóżcie na bok emocje, a także zaślepienie polityczne, - i zastanówcie się nad tym, czy kobieta kobiecie może zrobić większe świństwo niż to, którego dopuściła się publicznie Krystyna Pawłowicz publikując na Tweeterze obrzydliwe zdjęcie pierwszej damy Republiki Francuskiej pani Brigitte Macron? - vide: https://nczas.com/wp-content/uploads/2019/02/Twitt-Macron_Paw%C5%82owicz.jpg?fbclid=IwAR2SjgfNVfpfMlntDHKQncrAP7-dRQqdBNC3OO9rrfBBrm7SWpLSEy7Vvb0

To zdjęcie poszło w świat i jest w archiwach wszystkich placówek dyplomatycznych, - i nikt, nawet Jarosław Kaczyński, - tego już nie zawróci!

Ludzie! Na litość Boską! Taka osoba nie może zasiadać w Trybunale Konstytucyjnym Rzeczpospolitej (!!!). Dlaczego? Bo to jest degradacja etosu  naszego sądownictwa i bezprzykładna kompromitacja Polski na arenie światowo europejskiej! To samo się tyczy kandydatury do TK pezetpeerowskiego aparatczyka i prokuratora stanu wojennego Stanisława Piotrowicza.

Koniec. Kropka. Tego się nie da obronić! 

Na dziś w nocy zapowiedziano głosowanie w rzeczonej sprawie. Więc proszę rządzących, jako bloger oddany prawdzie i sprawom ważnym dla polskiego państwa. Opamiętajcie się!

Post Post Scriptum

Jest godzina 23-cia. Właśnie w sejmie rozpoczęto rekomendacje Krystyny Pawłowicz i Stanisława Piotrowicza na na stanowiska sędziów Trybunału Konstytucyjnego. Marszałek Elżbieta Witek tempem procedowania przebija niejakiego Kuchcińskiego.

No i cóż ja mogę Państwu powiedzieć? Tylko tyle, że urodziłem się pod sam koniec wojny, przeżyłem wszystkie rządy począwszy od Bolesława Bieruta, ale takiej hucpy w Sejmie Rzeczpospolitej Polskiej nigdy dotąd nie widziałem.

Mój Ojciec Akowiec wykończony przez ubecję przewraca się w grobie!

Zbigniew Herbert płacze.

Co wy robicie z mojej Polski?

Nie o taką Ojczyznę biłem się z ZOMO w Nowej Hucie!

Gdzie jest Prezydent? Do jasnej cholery!

"Jezus Maryja! Do broni! Jezus Maryja!" - posłuchajcie Państwo proszę Hymnu Polski Podziemnej, - jeśli jeszcze coś dla Was znaczy: https://www.youtube.com/watch?v=rWZNwcotTrQ&feature=player_embedded

Wykop Skomentuj194
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka