168 obserwujących
2165 notek
5088k odsłon
2131 odsłon

Dziś w nocy, „łowca skór politycznych” Jarosław Kaczyński ukatrupił podstępnie opozycję

Tego rodzaju buta zwykle kroczy przed upadkiem!
Tego rodzaju buta zwykle kroczy przed upadkiem!
Wykop Skomentuj195

UWAGA! Trudny przekaz, tylko dla kumatych!

Portal internetowy Salon24 newsvide: https://www.salon24.pl/newsroom/1031589,sejm-w-nocy-zmienil-kodeks-wyborczy-glosowanie-korespondencyjne-dla-osob-w-izolacji-i-60 informuje:

Sejm w nocy przyjął poprawki do tarczy antykryzysowej. Wśród nich zmiana Kodeksu wyborczego, która umożliwia głosowanie korespondencyjne osobom na kwarantannie i powyżej 60. roku życia. Głosowanie nad nowelizacją ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem epidemii korona wirusa. Głosowanie jednej z trzech ustaw w ramach tarczy antykryzysowej - odbywało się w Sejmie w nocy m.in. przy wykorzystaniu urządzeń elektronicznych…

Mój komentarz:

Młodszym internatom wyjaśniam, iż afera „łowców skór” to używane w mediach określenie na ujawniony w roku 2002 bezprzykładnie haniebny proceder zabijania pacjentów przez pracowników łódzkiego pogotowia ratunkowego i sprzedaży informacji o ich zgonach zakładom pogrzebowym. Do zabijania pacjentów łódzcy sanitariusze używali wstrzykiwanego im dożylnie i zatrzymującego akcję serca leku zwiotczającego o nazwie Pavulon. 

A teraz do rzeczy.

Dziś w nocy „łowca skór politycznych” i bezwzględny egzekutor Jarosław Kaczyński wciągnął strusiowato nielotną opozycję w diabelską pułapkę zmasowanej walki z pandemią koronawirusa, a po głosowaniu z zimną krwią podał jej kroplówkę ze środkiem zatrzymującym akcję serca, - zaś informację o zgonie opozycji sprzedał zakładowi pogrzebowemu o nazwie „Lud pisowski”, który ją na pniu kupił.

Krzysztof Pasierbiewicz (em. nauczyciel akademicki oraz niezależny bloger oddany prawdzie i sprawom ważnym dla polskiego państwa)

Wykop Skomentuj195
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka