170 obserwujących
2195 notek
5151k odsłon
711 odsłon

Kaczyński – Ziobro 0 : 0 (do przerwy). Rzecz o dalszych losach Zjednoczonej Prawicy

Wykop Skomentuj51

UWAGA! Trudny przekaz, tylko dla kumatych!

Motto: Funkcjonujemy w schematach, procedurach, nawykach. To ekonomiczne podejście, gdy propaguje dobre rozwiązania. Nigdy nie będziemy od nich wolni, możemy tylko nauczyć się nowych schematów, wykształcić nowe nawyki. Wolność przejawia... (Jadwiga Magnuszewska)

A teraz do rzeczy.

Oj! Będzie się działo! - patrz zdjęcie tytułowe.

Jaki będzie ostateczny wynik tego meczu?

Moim zdaniem w drugiej połowie Ziobro pobije się z Kaczyńskim i po serii brutalnych fauli suweren wbiegnie na boisko, sędzia przerwie mecz, przyjedzie policja, a wtedy, - poobijanym Ziobrą zajmą się troskliwi pielęgniarze cichociemnego Kamińskiego Mariusza, zaś Gowin - patrz zdjęcie pod notką, dogada się cichcem ze swoim starym kumplem z Unii Wolności Dudą, który ogłosi wcześniejsze wybory, - i tak się zakończy koalicja Zjednoczonej Prawicy, którą wczoraj podpisano, - ale nikt jej na oczy nie widział, więc nie wiadomo, czy taki dokument w ogóle istnieje!

Co z Morawickim pytacie? Moim zdaniem on już jest wyautowany – vide: https://www.24opole.pl/res/cache/news/1024.768.20200926124224_ei1cc2lwoaa8d6a_0.jpg , a w czasie szczytowania właśnie powracającej pandemii Kaczyński zrzuci go z sań bez żadnych skrupułów, tak panią Szydło zrzucił, - i premierem się ogłosi tłumacząc ten ruch stanem wyższej konieczności. 

I co będzie dalej?

Ponieważ Platforma Obywatelska tak się skompromitowała w roli opozycji, iż jej reanimacja będzie niemożliwa, liberał Gowin z chrześcijańsko narodowym Kaczyńskim i być może kimś z Konfederacji stosownie umocowanym w dynastii Ojca Rydzyka, przy wsparciu obrotowego prezydenta Dudy wykreują "NEO-PO-PIS", - a szeregowi obywatele będą nadal robieni w bambuko.

Mam wszakże nadzieję, że ten plan Kaczyńskiego skończy się pisowską klapą, bo moim zdaniem sami się pozagryzają.

A jeśli się Kaczyńskiemu uda, to znów, co niedziela, przez kolejne dekady będzie się kręcić ta nasza post-okrągłostołowa karuzela.

Skąd to wiem?

Przyśniło mi się dzisiejszej nocy.

Krzysztof Pasierbiewicz (em. nauczyciel akademicki oraz niezależny bloger oddany prawdzie i sprawom ważnym dla naszego państwa)

Zobacz galerię zdjęć:

Wykop Skomentuj51
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka