192 obserwujących
2797 notek
6048k odsłon
  1719   0

Mój Boże! Gdzie ja żyję? (!!!)

Fot. NetInfo24.pl
Fot. NetInfo24.pl

Oprawa muzyczna -  https://www.youtube.com/watch?v=u9Dg-g7t2l4

                                                                          ( zalecam dźwięk na full, by wszyscy mogli usłyszeć ten krzyk )

A teraz do rzeczy.

Portal internetowy NetInfo24.pl – vide: https://netinfo24.pl/2021/05/22/chora-na-raka-55-letnia-polka-opublikowala-wstrzasajacy-wpis-wladza-wlasnie-skazala-nas-na-smierc/?fbclid=IwAR3OtboPYIqm7X43PGAobT3KuTABONkpgRCADYhv7BVZOBEoz-r-hKZfyr4 informuje:

Polka chora na raka oskarżyła PiS o wyrok śmierci. Jej wpis wstrząsnął całym krajem!

Leki dla kobiet z rakiem piersi HER2 znikają z listy refundowanej! To informacja, o której napisała na Facebooku 55-letnia Polka, Beta Kozak. Jej wpis udostępniło już ponad 100 tysięcy internautów. “WŁADZA W POLSCE SKAZAŁA WŁAŚNIE NA ŚMIERĆ moje i Twoje koleżanki. Jestem Beata, mam 55 lat i chcę żyć tak jak Ty. Nie jestem NIKIM. Nie jestem STATYSTKĄ. Mam swoje imię, syna, siostrę, przyjaciółki. Jestem mamą, siostrą, koleżanką” – pisze zrozpaczona kobieta.

“Jestem chora na rozsianego raka piersi her 2 dodatniego. Leczę przerzuty do płuc, wątroby i kości, ale jestem zagrożona także tym, o którym w moim poście piszę i jestem przerażona, że w razie problemów z CUN w moim kraju czeka mnie śmierć !

Jestem głosem setek kobiet, które od maja tego roku zostały pozbawione w moim kraju leczenia. Po cichu, bez jakiejkolwiek informacji, jakiegokolwiek wytłumaczenia.

Rak piersi her 2 dodatni dotyka tysięcy, zarówno młodych jak i starszych kobiet.

Swoją biologią predysponuje do przerzutów do Centralnego Układu Nerwowego” – tłumaczy.
“1 maja 2021 roku Ministerstwo Zdrowia w Polsce odebrało nowozdiagnozowanym z przerzutów do UON pacjentkom możliwość leczenia. Oznacza to ŚMIERĆ ! Z tym można ŻYĆ, ale potrzebny jest dostęp do leków.

Ten dostęp do leków był, ale nagle ktoś zdecydował, tak po prostu, że te leki zabierze.
REFUNDACJA LEKÓW ZOSTAŁA ANULOWANA !

Proszę Was, udostępniajcie informację o tym barbarzyństwie, o skazywaniu na śmierć tysięcy kobiet, które dokonuje się na naszych oczach.

W sprawę zaangażowane są już lekarze onkolodzy, pacjentki i ich rodziny oraz media.
Potrzebujemy Twojego wsparcia, Waszego sprzeciwu !
Jutro mogę być ja, Ty, Twoja żona, mama, siostra, koleżanka.
#OddajcieRefundacje” – zakończyła...
"

Ten tekst ma już na FB dziesiątki tysięcy odsłon oraz ponad sto czterdzieści tysięcy udostępnień.

Mnie osobiście brak słów do skomentowania listu tej całkowicie bezradnej, śmiertelnie chorej Polki, więc resztę dopowiedzcie sobie Państwo sami i napiszcie, proszę w komentarzach, co o tym myślicie.

Krzysztof Pasierbiewicz (em. nauczyciel akademicki oraz niezależny bloger oddany prawdzie i sprawom ważnym dla naszego państwa)

Post Scriptum

Już pierwszy komentarz skłania ku refleksji, że niestety przyszło nam żyć w czasach, kiedy Polską rządzi partia, którą wspierają zakompleksieni, mściwi i ogarnięci nienawiścią niemający Boga w sercu źli ludzie, którzy na domiar złego uważają się za patriotów i godnych naśladowania katolików.

To bardzo źle wróży na przyszłość, bo to są ludzie bez serc i sumienia, którzy w obronie swej władzy nad resztą przyzwoitych ludzi byliby zdolni do wszystkiego.

Urodziłem się pod koniec wojny, przeżyłem wszystkie rządy poczynając od Bolesława Bieruta, ale żadna władza nie była tak wrogo nastawiona do ludzi inaczej od niej myślących. I coraz częściej przychodzi mi do głowy myśl, że podobną nienawiść mieli w sobie ludzie, którzy poszli za Hitlerem – vide: https://www.youtube.com/watch?v=Sv7kbtQChJA  (polecam dźwięk na cały regulator i wersję pełnoekranową. Proszę także zwrócić uwagę na twarze zrywających się do śpiewu miłośników Adolfa oraz na to, że ostatnie słowa tej kultowej sceny z filmu KABARET to pytanie: "Nadal uważasz, że możecie ich ukrócić?...".

@ALL --- Zauważyliście Państwo w komentarzach, z jaką furią skoczyła mi do gardła wściekła wataha pisowskich fundamentalistów? - vide: https://m.salon24.pl/05150854d93d9a4f79ad154703346139,860,0,0,0.png .

Ale ta ich nienawistna furia to świadectwo, że oni już czują przez skórę, że Jarosław Kaczyński przegrywa walkę o Polskę. Bo widzą, że przywódca stada słabnie, zaś w walce o lidera watahy wzajemnie się zagryzają: Ziobro z Morawieckim, Bielan z Gowinem, Banaś z Kamińskim itd.

Zaczyna do nich docierać, że koalicja: PiS - Porozumienie - Solidarna Polska, - to już ostatnie podrygi konającej intrygi.

A ponieważ wilki zawsze rzucają się na jednostki słabsze, rzucili się na niezależnego blogera Salonu24 oddanego prawdzie i sprawom ważnym dla naszego państwa.

Lecz rzeczony bloger się ich nie przestraszył i przesyła im stosowną piosenkę - https://www.youtube.com/watch?v=EdmZYu9Lths

I jeszcze słowo do pisowskich fundamentalistów, którzy dodali komentarze do niniejszej notki.

No i widzicie misie pysie, z jaką łatwością Was doprowadziłem do furii, w której pokazaliście jak na dłoni swoje prawdziwe myśli, cechy charakterologiczne, status społeczny, ciężar gatunkowy kultury osobistej, poziom intelektualny, rangę estetycznej wrażliwości, preferencje polityczne, złe uczucia, trawiące Was kompleksy, drzemiące w waszych czerepach rubasznych chore marzenia i oczekiwania na wielką Polskę, której jak Wam wmówił Pinokio Europa i świat będą się w pas kłaniać.

Lubię to! Skomentuj132 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Społeczeństwo