195 obserwujących
2568 notek
5722k odsłony
  653   0

Show must go on! Nie nabierajcie się na debatę Tusk – Kaczyński! Chyba, że lubicie ustawki

Show must go on!
Show must go on!

Podtytuł: PO-PIS wiecznie żywy!

A teraz do rzeczy.

Portal internetowy Salon24, - vide: https://www.salon24.pl/newsroom/1173540,tusk-przepraszam-jarku-kaczynski-zgodzi-sie-na-debate informuje:

Przepraszam, Jarku. A teraz datę i miejsce debaty poproszę. Z góry dziękuję" - napisał na Twitterze Donald Tusk. Lider Platformy Obywatelskiej, odnosząc się do słów prezesa Prawa i Sprawiedliwości Jarosława Kaczyńskiego.

W sobotnim wywiadzie w Radiu RMF FM lider PiS Jarosław Kaczyński pytany, czy zgodziłby się na udział we wspólnej debacie z Donaldem Tuskiem odparł, że lider PO musiałby najpierw przeprosić "przede wszystkim za to, że jest autorem wielkiej degradacji polskiego życia publicznego, degradacji języka i tej straszliwej fali nienawiści, która została wywołana".

Tusk przeprosił Kaczyńskiego. Będzie debata?

- Gdyby powiedział przepraszam, bo ma za co przepraszać, to oczywiście bym się zgodził - powiedział prezes PiS.
Dodał, że debata miałaby sens, "gdyby Tusk wezwał do tego, żeby zaniechać >>ośmiu gwiazdek<< czy brzydkich słów i powiedział, że byliśmy w błędzie, trzeba wrócić do normalnych relacji w życiu publicznym".

W odpowiedzi na te słowa, lider PO Donald Tusk napisał na Twitterze: "Przepraszam, Jarku. A teraz datę i miejsce debaty poproszę. Z góry dziękuję"…

Mój komentarz:

Patrz tytuł notki.

Uzasadnienie:

K. Pasierbiewicz (echo24), Sierpień 2018, "Czemu wciąż musi trwać wojna między PiS-em i Platformą ", czytaj: https://www.salon24.pl/u/salonowcy/890711,czemu-wciaz-musi-trwac-wojna-miedzy-pis-em-i-platforma 

Krzysztof Pasierbiewicz (em. nauczyciel akademicki oraz niezależny bloger oddany prawdzie i sprawom ważnym dla naszego państwa)

Lubię to! Skomentuj20 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka