Blog
Salonowcy
echo24
echo24 dr Krzysztof Pasierbiewicz
149 obserwujących 1605 notek 3375803 odsłony
echo24, 11 stycznia 2018 r.

„Bezwzględny egzekutor”

2262 187 1 A A A

Motto muzyczne:https://www.youtube.com/watch?v=N5kqpQtfI2g

Chwała tym, którzy stali tutaj z krzyżem. Chwała tym, którzy walczyli o prawdę, na czele z Antonim Macierewiczem - powiedział prezes PiS Jarosław Kaczyński podczas wczorajszej 93. miesięcznicy smoleńskiej. Po tych słowach tłum zgromadzony przed Pałacem Prezydenckim zaczął skandować "Antoni, Antoni! (…) To było i w dalszym ciągu jest wielkie dzieło, jeszcze niedokończone, ale sądzę, że już niedługo będziemy mogli powiedzieć, że ten finał nastąpił - dodał Kaczyński"

Dziś natomiast przeczytałem w Internecie, że poseł Antoni Macierewicz został mianowany szefem podkomisji smoleńskiej w miejsce poprzedniego przewodniczącego Wacława Berczyńskiego, który zwiał do Ameryki po kolejnej wpadce.

I to moim zdaniem będzie koniec kariery politycznej pana Antoniego.

Dlaczego?

Bo ta podkomisja już jest dostatecznie skompromitowana, a będzie jeszcze bardziej, bo jako inżynier i doktor nauk technicznych zaryzykuję tezę, iż nie ma w niej ani jednego kompetentnego fachowca i zanosi się na masakryczną wtopę, bo owa komisja niczego nie zdoła udowodnić w sposób jednoznaczny. Ale żeby było sprawiedliwie dodam, że w skład komisji wchodzą najlepsi z odważnych, których niestety można policzyć na palcach, bo reszta prawdziwych fachowców nie odważy się sprzeniewierzyć presji lewackiej poprawności politycznej.

A więc…

Dla mnie jedynym wytłumaczeniem tej karkołomnej nominacji jest konkluzja, że ten „awans” to polityczna dekapitacja Antoniego Macierewicza, a Jarosław Kaczyński to rozsądny i konsekwentnie „bezwzględny egzekutor”.

A tu moje bardziej szczegółowe i wyczerpujące wyjaśnienie przyczyny owego politycznego ścięcia - vide: "Czemu Macierewicz musiał odejść. kabalistyczna psychoanaliza":

https://www.salon24.pl/u/salonowcy/835315,czemu-macierewicz-musial-odejsc-kabalistyczna-psychoanaliza

Krzysztof Pasierbiewicz (em. nauczyciel akademicki, niezawisły bloger oddany prawdzie i sprawom ważnym dla polskiego państwa)

Post Scriptum

Wszystkim „ortodoksyjnym” pisowcom, którzy w dodanych do tej notki komentarzach zarzucali mi, że jestem zdrajcą i agentem Platformy z dobrego serca radzę by przestali histeryzować, bo za dwa tygodnie wszyscy o ministrze Macierewiczu zapomną, tak jak już zapomnieli o „skrzywdzonej” pani premier Szydło. Kaczyński wie, co robi. Wie także, że Polacy mają skłonność do amnezji politycznej. Zawsze Tak było. Więc uspokójcie się Państwo, bo jeszcze za te agresywnie nienawistne komentarze będziecie się kiedyś wstydzić.
Opublikowano: 11.01.2018 15:08. Ostatnia aktualizacja: 12.01.2018 17:04.
Autor: echo24
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

emerytowany nauczyciel akademicki, tłumacz, publicysta, prozaik,

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • @jarikuri 1   "panie,daj pan spokój polityce,to nie na pana głowę .Napisz pan ile modelek...
  • @fatamorgan   Bardzo Pana cenię jako komentatora mojego blogu. Ale podbijanie bębenka...
  • @deda    Co by nie mówić, to zdjęcie jest porażające! - vide:...

Tematy w dziale Polityka