165 obserwujących
1889 notek
4592k odsłony
1059 odsłon

Do wszystkich bez wyjątku Gości mojego blogu

Autor notki. Fot. Jan Lorek
Autor notki. Fot. Jan Lorek
Wykop Skomentuj63

Szanowni Państwo!

W myśl zasady, że należy słuchać porad ludzi doświadczonych, idąc za sugestią starszego ode mnie Komentatora piszącego pod nickiem @Żywica pragnę Państwa poinformować, że od dnia dzisiejszego postanowiłem komentować tylko wpisy ludzi dobrej woli, czyli mi życzliwych i do głębi rozumiejących przekaz moich notek, a także wychodzących naprzeciw
moim oczekiwaniom, bądź merytorycznie odnoszących się do moich koncepcji.

Ale to wcale nie znaczy, że nie będę odpowiadał na komentarze krytyczne do tego, co w notce napisałem. Otóż będę na takie komentarze odpowiadał, wszakże pod warunkiem, że będą to komentarze merytoryczne i napisane w kulturalnej formie, bez napastliwej agresji, a także bez wulgaryzmów, inwektyw i bezzasadnych pomówień.

Od dzisiaj tedy nie będę już odpowiadał na chamskie zaczepki, zaś komentarze hejterskie, obraźliwe, pretensjonalnie namolne i niedorzeczne, a także niezwiązane z tematem notki będę kwitował milczeniem. Niech sobie ich Autorzy piszą…, ale na Berdyczów.

Nie chcę broń Boże nikogo urazić, bądź zlekceważyć, ale mam już swoje lata i szkoda mi zdrowia na przekomarzanie się z ludźmi złej woli, którym z jakichś powodów zależy tylko i wyłącznie na tym, żeby mi dołożyć, oszkalować, zemścić się za coś, bądź przyłapać na kompletnie nieistotnych dla sprawy drobnostkach.

Zostawiam sobie wszakże margines możliwości sprostowywania komentarzy ewidentnie kłamliwych, fałszywie oszczerczych, bądź insynuujących fakty niezgodne z rzeczywistością.

Licząc na okazanie mi zrozumienia pozdrawiam Państwa serdecznie,

Krzysztof Pasierbiewicz @Echo24 (em. nauczyciel akademicki i niezależny bloger oddany prawdzie i sprawom ważnym dla polskiego państwa)


Wykop Skomentuj63
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Kultura