486 obserwujących
872 notki
2487k odsłon
4469 odsłon

Naziol Sobieski

Wykop Skomentuj53

Aż mnie szlag trafia, że nie mogę się odczepić od tematu tragicznego zamachu w Norwegii, ale to juz właściwie dawno przestało chodzić o ten zamach, teraz już i tak wszyscy piszą o polskiej polityce, o tym, kogo nienawidzą i kogo zamierzają w związku z tym zamachem medialnie skopać. Właściwie to widzieliśmy to od pierwszych chwil, jeszcze nie opadły odłamki szkła, jeszcze nie wsiąkła w piasek krew ofiar, a już trwała obróbka mózgów biednych konsumentów papki podawanej, jako informacja.

Tak, jak od pierwszej chwili po tragedii smoleńskiej smsy rządowe wtłaczały ludziom wersję o czterech podejściach , winie pilotów i kogoś na pokładzie, no, ciekawe, kogo, hmmmm, no, przez szacunek dla Pana Prezydenta nie powiemy kogo, mryg, mryg- tu mrugano porozumiewawczo, pozostawiając zgadnięcie , kto jest winowajcą widzom, jak w każdym porzadnym teleturnieju, widza sie podprowadza pod samą odpowioedź, ale zgadnąć już musi sam, i zakrzyknąć triumfalnie: „Kraków, no przecież, Kraków!” Albo „Wisła, patrz, Zośka, ten baran w studiu nie zgadł, że Wisła!”, tak i teraz, po tragedii norweskiej, od razu, czy moze po pierwszej godzinie, gdy podejrzewano islamistów, do masowej świadomości wprowadzono zbitkę „prawicowy , chrześcijański fanatyk”.

Od tego, to już tylko krok od skojarzenia z PiS, tylko czekałem na to, i jakież zaskoczenie, doczekałem się! Prasa triumfalnie donosi: zbrodniarz pochwalił PiS! Pisowiec! Kaczysta, nooo, nic dziwnego! Jakoś nie eksponuje się w mediach zdjęcia mordercy w masońskim fartuszku, a szkoda, bo morderca bardzo ładnie wyszedł. Przystojny, wysoki, oczy błękitne, ubranko masońskie świetnie leży, no, rasowy nordyk, choć, tu dysonans poznawczy, fanatyczny zwolennik Izraela, templariuszy, wróg papieża, wróg islamu i Palestyńczyków. Wielbiciel anyfaszysty z norweskiego ruchu oporu.

Wielu ludzi po kilku latach takiej obróbki reaguje , jak pies Pawłowa, bez zastanowienia przyjmując wszystko, jak leci, pod warunkiem, oczywiście, że jest skierowane przeciwko „kaczorom”, a teraz , to już tylko jednego, który miał czelność nie wsiąść do tego samolotu, rozwalając misterny plan i komplikując niepotrzebnie historię Polski, tak sprawnie kierowanej w koleiny dla niej wybrane.

Nie mogę się powstrzymać, by nie przytoczyć kilku zdań z komentarzy to mojego felietonu w Rzepie na ten temat. Uśmiałem się setnie, więc nie będę samolubem i Wam też coś śmiesznego podrzucę. Wszak nie po to jest światło, by pod korcem je trzymać, jak słusznie pisze Michalkiewicz.

Pewien produkt kilkuetniej obróbki, reprezentant ( nie sposób o tym wątpić) nowoczesnej europejskiej, wielkomiejskiej i wykształconej elity pisze: „I te wszystkie oszalałe z nienawiści brednie w tym 'artykule' powyżej pisze zwolennik partii, którą ten psychopata z Norwegii podziwiał.... Ja już naprawdę nie rozumiem jak można tak skurwiałe w swoim chamstwie teksty pisać i jeszcze domagać się poważnego traktowania. Nie rozumiem jak tak oszalała z nienawiści zgraja pod nazwą PiS ma jeszcze czelność pretendować do rządów w europejskim kraju. Opanujcie się trochę, przecież nawet wy chyba macie resztki sumienia żeby zdać sobie sprawę jak łajdackie rzygi wylatują z waszych ust.”

Koniec cytatu. Oczywiście w pełni zdaję sobie sprawę , jak ładackie rzygi wylatują z moich ust, zastygając w formie skurwiałych w swym chamstwie tekstów, ale przecież dlatego jestem pisiorem, inaczej byłbym gdzie indziej, nie? Chyba logiczne ;-)))))

Wystarczyła wzmianka o PiS, gdzieś tam na jednej z 1500 stron jego manifestu, razem z kilkudziesięcioma innymi partiami, by z westchnieniem ulgi typowy leming przestał się kłopotać skomplikowanym światem i podążył utartym szakiem, gdzie wszystko jest ładnie poukładane i podane do bezmyślnego powtarzania. Ba, nawet Unabomber szcześliwie nazywa się tak samo, jak złowrogi Jarosław Vader Kaczyński, dzięki czemu za jednym zamachem można napisać:

„Obydwaj kaczyńscy ten z USA i nasz krajowy znani są z niszczenia wszystkiego i wszystkich. Czy ci wasi politycy to nie czasem hieny?”

Odpowiadam, oczywiście, jak najbardziej, dlatego ich lubimy i w ogień za nimi wskoczymy. Ku waszej bezsilnej rozpaczy i wściekłości.

Ale nie dość na tym, podejrzewam, że i Jan III Sobieski stanie się pisowcem i kaczystą – macierewistą, bo i jego pochwalił norweski morderca. Noo, sorry , Wasza Wysokość, ale , jak jechać po całości, to po całości. Nic osobistego, ale walka z kaczyzmem, imerializmem i reakcją nie przewiduje wyjątków, ani zawahań. Tylko patrzeć, jak Wyborcza znajdzie zapomniany rękopis, w którym będą wyjaśnione prawdziwe motywy odsieczy wiedeńskiej, mianowicie przeprowadzenie czystek etnicznych w Wiedniu i likwidacja miejscowego getta, Turcy szwendający się wówczas pod miastem to była tylko przykrywka. Do obrazu „Sobieski pod Wiedniem” domalowana zostanie w Photoshopie pospiesznie płonąca nieopodal stodoła, z husarzami- katoendekami pląsającymi wokół w szatańskim tańcu.

 

http://www.wsieci.rp.pl/opinie/seawolf

http://freepl.info/seawolf

http://niepoprawni.pl/blogs/seawolf/

http://niezalezna.pl/bloger/69/wpisy

http://seawolf.salon24.pl/

 

Wykop Skomentuj53
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale