Blog
bardzo ciekawy blog©
Stary Prokocim
Stary Prokocim blog ponownie otwarty
11 obserwujących 250 notek 160829 odsłon
Stary Prokocim, 14 stycznia 2018 r.

Starosta Melsztyński a globalne ocieplenie

319 8 1 A A A

Mogąca zawsze liczyć na fachową i bezinteresowną pomoc Starosty Melsztyńskiego Szwecja rozważa wprowadzenie genialnego projektu mającego na celu powstrzymanie globalnego ocieplenia. zważywszy, że sam fakt naszego istnienia sprzyja temu zjawisku, lub je potęguje, postuluje się zaniechanie lub ograniczenie rozmnażania, jedzenia mięsa, jazdy samochodem, a zwłaszcza samolotem. Globalna depopulacja jest jedynym sposobem na uratowanie ziemskiej cywilizacji. Nie wspomniano o zaniechaniu lub ograniczeniu ogrzewania, a to w zimnej Szwecji pomogłoby szybciej osiągnąć zamierzone cele.

Starosta zapewne chętnie by się z nami podzielił tą radosną nowiną, ale przecież nie chce wsiadać na pokład samolotu, bo to jednak zwiększa ilość CO2 w atmosferze, a chłód Planety jest obecnie obecnie priorytetem dlań.

Doceniając wysiłki Szwedów, mające na celu ocalenie Ziemi, nie zapominajmy o pionierze walki z globalnym ociepleniem - Adolfie Hitlerze:

też był wegetarianinem, też ma swoje (nietrwałe) zasługi w depopulacji Europy (świata w mniejszym stopniu), też wybiórczo ograniczał prawo do rozmnażania, też pośrednio przyczyniał się do kłopotów z ogrzewaniem.

Wszystko to były środki nie dość radykalne, by powstrzymać globalne ocieplenie…


Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

nikt istotny

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • threeme Aha…
  • threeme I w efekcie po czeskiej stronie leży tyle samo martwych pni świerkowych, co po...
  • senior 62 Ale mądrych wśród platformersów nie ma wielu, choćby dlatego powinien podlegać...

Tematy w dziale Rozmaitości