5 obserwujących
197 notek
88k odsłon
400 odsłon

Ja, Wałęsa...

Wykop Skomentuj13

W 1990 roku młody i dobrze zapowiadający się reżyser, nieżyjący już dzisiaj Jacek Skalski, zrealizował film dokumentalny pt. "Ja Wałęsa". W największym skrócie można powiedzieć, że dzieło to było poświęcone monumentalnemu już wtedy egocentryzmowi Lecha Wałęsy. 


app-facebook

Lech Wałęsa

3 godz. temu

Panie prezydencie Duda.

Jako współtwórca i Przewodniczący od zarania do odejścia na urząd Prezydenta zabraniam Panu kategorycznie powoływać się na historyczną Solidarność .Za postawą jaką Pan prezentuję, za burzenie systemu trójpodziału władz o który Solidarność walczyła, za łamanie Konstytucji. za kłamstwa, manipulacje i pomówienia. Jestem przekonany , że Solidarność tamtych czasów by to z hukiem zrobiła, by Pan nie kalał jej szeregów. Lech Wałęsa .

Panie (ex) prezydencie Wałęso, z pierwszą „Solidarnością” jest jak z każdą nieruchomością. Bowiem pierwsza „Solidarność” ma też innych współwłaścicieli, do których i ja należę. Zatem nawet jeśli przyjąć, że jest pan współwłaścicielem większościowym, to i tak – niezależnie od wielkości pańskich udziałów - nie ma pan prawa dysponować tą nieruchomością bez uzyskania zgody pozostałych współwłaścicieli.

Ja panu takiej zgody nie udzieliłem i udzielić nie zamierzam. Nie zamierzam również zbyć na pańską rzecz moich (mikroskopijnych) udziałów w tym „interesie”. Nawet za 100 milionów PLN  sprzed denominacji. 

Wykop Skomentuj13
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka