Blog
sisi
Kenny McCormick
Kenny McCormick Jestem z innej bajki
0 obserwujących 191 notek 306757 odsłon
Kenny McCormick, 8 kwietnia 2010 r.

Nadzieja

Tydzień temu zamyśliłem się nad satyrycznym artykułem "Nagłe masowe oświecenie Amerykanów zastanawia Kongres i wywołuje alert bezpieczeństwa narodowego", zaczynającego się w nastepujący sposób:

Washington - Prezydent Obama, kongresmeni oraz ich doradcy uczestniczyli w środę w czterogodzinnym spotkaniu kryzysowym podczas któego decydowano jak zareagować na nagłe, bezprecedensowe oświecenie populacji Stanów Zjednoczonych, co grozi destabilizacją Rządu i wywołaniem kryzysu fiskalnego.

Miliony obywateli triumfalnie świętowało nagłe uzyskanie świadomości, że byli całe życie oszukiwani w praktycznie każdej kwestii przez psychopatycznych, pozbawionych sumienia szefów największych korporacji, rządu i agencji bezpieczeństwa.

Mieszkańcy wszystkich dużych miast w Stanach Zjednoczonych przebudzili się w środę rano skarżąc się na doświadczanie niewytłumaczalnej klarowności umysłu, powodującej u nich uświadomienie sobie, że sposób w jaki spędzają dzień jest całkowicie bezcelowy, potencjalnie zagrażający zdrowiu i jedynie przysparza energii i finansów potężnej, bogatej elicie która odkąd pamiętają rządziła ich życiami.

Jakoś nie potrafiłem się z tego śmiać.

Artykuł cieszył się jednak podobno dużym zainteresowaniem, co zaowocowało całkiem ciekawym artykułem: "Jak sprawić by masowe oświecenie zdarzyło się naprawdę" którego fragment poniżej:

W swojej książce Odtruj się lub giń (Detoxify or Die), Dr. Sherry Rogers pisze we wstępie:

"Zrobiono wam pranie mózgu, byście uwierzyli że diagnoza określająca twój stan, ledwie slogan, jest ostateczna. Lecz nic nie może być dalsze od prawdy (lub bardziej niebezpieczne). W rzeczywistości nazwa którą określono zbiór twoich objawów jest całkowicie nieadekwatna.  Jedyna rzecz, która się liczy to przyczyna objawów..."

Przyczyną tych niszczących objawów są toksyny w naszym zanieczyszczonym środowisku, w jedzeniu, w wodzie którą pijemy, a nawet w powietrzu którym oddychamy. Mają one katastrofalnie szkodliwy wpływ na nasze zdrowie i dobre samopoczucie.Odtrucie jest sprawdzoną metodą która dzięki której ciało pozbędzie się nadmiaru toksyn - przykładowo metali ciężkich - któych nie potrafi się pozbyć bez naszej pomocy. Szczególnie w sytuacji, gdy co dnia przyjmujemy nowe dawki toksyn.

Lekarze i badacze w coraz większym stopniu odkrywają niebezpieczeństwa związane z całą gamą składników, które międzynarodowe konglomeraty produkujące żywność uznały za zyskowne w masowej sprzedaży nieświadomym konsumentom.  Żywność modyfikowana genetycznie jest głównym czynnikiem obniżającym poziom zdrowia w Ameryce.
Szczególnie szkodliwy jest gluten, który jest główną przyczyną ludzkich chorób. Refinowany cukier stwarza wiele zagrożeń, podobnie jak wysoko fruktozowy syrop. Uzależniające fast-foody, jak również przetworzona żywność są głównymi powodami epidemii otyłości i cukrzycy.

Eliminując tego rodzaju "żywność" ze swojej diety, odczujesz korzystne efekty przedsięwzięcia tych kroków mających na celu pozbycie się obciążeń narosłych w organiźmie. Zamiast niej, warto wypełnić powstałą lukę w żywieniu owocami, warzywami, wysokiej jakości mięsem czy żywnością zgodną z biologicznymi potrzebami. Lepiej jeść pokarmy chroniące system immunologiczny, miast go obciążać. Można wypróbować
dietę w rodzaju śródziemnomorskiej, która kładzie nacisk na szeroką gamę minimalnie przetworzonej, sezonowej, świeżej i lokalnie uprawianej żywności. Bez względu jak zniechęcająco może to brzmieć, poprzez wprowadzenie tych zmian, możesz zacząć odczuwać trudny do wyobrażenia wzrost witalności.

Głębokie oddychanie i medytacje należą do energetyzujących technik które również mogą przynieść odnowienie sił życiowych. Oddychanie ma tak fundamentalne znaczenie dla naszego istnienia, że wymaga szczegóólnej uwagi. Metody oddechowe pomagają się zrelaksować, jak również delikatnie przejść do porządku po traumatycznych przejściach emocjonalno-psychicznych. Ostatnie badania potwierdzają to co praktykujący jogińskie techniki oddechowe wiedzieli od dawna, to znaczy, że głębokie oddychanie może uwolnić od steresu, bezzwłocznie poprawia krążenie
, zmniejsza ból i zasadniczo poprawia życie.

Myślę, że jest nadzieja. Przykładowo, w naszym kraju 10 lat temu rzadko kto zdawał sobie sprawę z istnienia aspartamu, a tym bardziej zdawał sobie sprawę z jego zabójczego działania, a obecnie wśród internautów taka wiedza jest dosyć powszechna. Ciekawostką jest, że na forum nastolatki.pl świadomość szkodliwości aspartamu jest wysoka, a wśród starych (nierzadko emerytowanych) wyjadaczy salonu24 jest to nadal częsty temat do kpin...

 

 
nie porzucaj

 

Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Najlepsze Blogi

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Ostatnie komentarze

  • @Autor A czy nie należałoby traktować księżyca jako części fikającego układu? Np. w...
  • @Solenizant Wszystkiego najlepszego i wielokrotności 100-lat życzę :) A tak nawiązując do...
  • @ARKADIUSZ JADCZYK Ta numerologia to jedynie pochodna własności dziewiątki... Znaczy...

Tematy w dziale