197 obserwujących
2081 notek
3549k odsłon
  4180   0

Tusku, widzisz a nie grzmisz ?

image


Jeśli poziom korupcji mierzyć hejterskimi wpisami Donalda Tuska na Twitterze to poziom korupcji w Niemczech jest o wiele wyższy niż w Polsce. Informacje podane przez Instytut Kocha mówią o 955 zakażeniach w miniony piątek. Ten sam poziom korupcji w Polsce dla piątku wyniósł 458 zakażonych. 

Przeto nie ma się co dziwić Niemcom, że w sposób bezpardonowy prowadzą wojnę z korupcją pośród swoich elit rządzących. 

image

Bilans sobotniej bitwy pod Bramą Brandenburską zamknął się liczbą 18 rannych policjantów. W manifestacji antykorupcyjnej wzięło udział ok. 20 tysięcy berlińczyków. Policja zatrzymała organizatorów manifestacji za złamanie reguł czasów pandemii: brak maseczek, nie zachowanie dystansu oraz agresywne zachowania w stosunku do próbujących przywrócić porządek, sił porządkowych.

image

Demonstranci domagali się dożywotniego lockdawnu dla przedstawicieli niemieckich i światowych elit rządzących. Jednocześnie odbyła się mniej liczna kontrmanifestacja zgodnie z regułami pandemii : maseczki, dystans i przyjazne gesty w stosunku do policji, która przypominała nieco wiec poparcia dla Edwarda Gierka po wydrzeniach radomskich. 

image

I w związku z wydarzeniami w Berlinie ja mam poważny problem bo nie wiem po której stronie stoi Pan Jezus. Ponad 2000 lat chrześcijaństwa Tusk potrafi skasować jednym twittem. Nie mocarz ? 

image

Lubię to! Skomentuj103 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka