37 obserwujących
316 notek
255k odsłon
  1920   0

Lato miłości w Seattle, G. Maxwell, wybory 2020 - widziane z USA

Prawie wszystkie sondaże przyznają Joe Bidenowi dwucyfrową przewagę, media korporacyjne trąbią o zdecydowanym zwycięstwie Bidena, zaś do dnia wyborów pozostały cztery miesiące. Od mojej ostatniej notki dotyczącej wyborów w USA, zaszły moim zdaniem dwa bardzo ważne wydarzenia.

Pierwszym z nich jest likwidacja w Seattle tzw. lata miłości, wydarzenie bardzo niepomyślne dla demokratów. Dlatego że prezydent Trump niczego nie zrobił, co by przeszkadzało w inicjatywie tzw. strefy wolnej od policji. Strefa „Lata Miłości” została zlikwidowana przez ogromną entuzjastkę tej inicjatywy, panią burmistrz Seattle Jane Durkham.

W samym centrum Seattle powstała strefa wolnej miłości, wolnej od policji. Żywność tam była rozdawana za darmo, więc zaczęła przyciągać ludzi bezdomnych, oraz narkomanów, oraz wszelkiej maści kryminalistów. Wkrótce zaczęły się gwałty, rabunki, rozboje, zaś policja nie miała tam wstępu, potem doszło do pierwszej strzelaniny i pierwszego trupa lata miłości. Dlatego że za ćpunami podążały gangi narkotykowe. Policja w Seattle alarmowała władze miasta, ale to było jeszcze za mało dla burmistrzyni , wielkiej entuzjastki lata miłości.

Dopiero kiedy zabito dwóch młodych mieszkańców Seattle tylko dlatego, że znaleźli się w niewłaściwym miejscu i czasie, burmistrz zdecydowała się zamknąć ten katastrofalny eksperyment. Na początku ubiegłego tygodnia, policja w Seattle przystąpiła do siłowego usuwania ostatnich zapaleńców lata miłości.

Wizerunkowo więc partia demokratyczna poniosła w Seattle badzo dużą porażkę propagandową, gdyż musiała usunąć swoich zwolenników z BLM, jako anarchistów. Jeszcze próbowali za zgodą władz blokować bardzo ważną autstradę I-5, któtra biegnie wzdłuż zachodniego wybrzeża od San Diego w Kalifornii az do granicy z Kanadą. Ale blokada zakończyła siętragedią dwóch białych aktywistek, które zostały rozjechane przez czarnego somalijczyka.

Ponadto władze miejskie będą się musiały zmierzyć z ogromnymi odszkodowaniami, jakie poiniósł biznes w mieście, które prawdopodobnie zostaną firmom zasądzone przez sądy. Na dzisiaj biznes emigruje z Seattle z powodu lata miłości, głównie do stabilnego Teksasu. Na razie wartość firm które wyemigrowały, wynosi ok 1,5 miliarda USD i tysiące ludzi straciło pracę.

Strefa Autonomiczna w Seattle, wolna od policji, miała byc wzorcowa dla innych miejsc. Takie miasteczka miłości miały powstawać w stanach, gdzie rządzą demokraci, a więc w Kalifornii, New York, Illinois, Minnesota, Oregon, Massechusstets. Proszę również zauważyć, że największe protesty i bezkarny wandalizm był w tych stanach, gdzie rządzą demokraci.

Protesty organizowane przez BLM mają coraz mniejsze zainteresowanie, ponieważ w stanach rządzonych pprzez demokratów obcięto znacznie fundusze na policję,zaś w Minneapolis zlikwidowano policję. Doszło do tego, że kierowcy ciężarówek odmawiają wyjazdu do tego miasta, bojąc się o swoje życie.

W Chicago gdzie mieszkam, BLM przyciąga coraz mniej osób i w marszach uczestniczą już tylko płatni agitatorzy i statyści. BLM przegrywa wyraźnie w mediach korporacyjnych z wyczynami murzyńskich gangów, od których kul giną już małe dzieci. A z tragedią dzieci nie wygra nikt propagandowo. Każdy mieszkaniec, gdy bedzie miał do wyboru oglądanie manifestacji BLM, a murzyńskimi trupami, przełączy od razu kanał na porachunki murzyńskich gangów. Więc wszystkie kanały w Chicago w najdrobniejszych szczegółach informują o skutkach walk murzyńskich gangsterów. Kady mieszkaniec chce wiedzieć, czy do jego dzielnicy nie przeniosły się porachunki gangsterskie.

Wiadomo że największe rozróby gangów murzyskich i latynoskich wybuchaja w miastach rządzonych przez demokratów. W Chicago, Nowym Yorku, Los Angeles mocno ograniczono wydatki na policję, więc przestępczość wzrosła dwukrotnie lub trzykrotnie. A nie są to dobre wiadomości dla demokratów.

Natomiast w stanie Georgia mamy burmistrza Atlanty, demokratkę Keishę Lance Bottoms, oraz gubernatora stanu Georgia, republikanina Briana Kempa. W Atlancie rozruchy zaczęły się od zabicia czarnego jegomościa, który to wyrwal policjantowi paralizator i zaczął nim strzelać w strone policjanta, oraz spalenia budynku sieci Wendy. Rozruchy trwały aż do ostatniego weekendu kiedy to w porachunkach gangsterskich zginęła 8-letnia czarna dziewczynka. Gubernator wprowadził następnego dnia stan wyjątkowy oraz wprowadził Gwardię Narodową na ulicę Atlanty. Na tę wieść burmistrz Atlanty, która jest jedną z głównych kandydatek na viceprezydenta u boku Bidena, oznajmiła że zachorowała na koronawirusa bezobjawowego.

Na razie sytuacja w Georgii sie uspokoiła. Zobaczymy na jak długo. Wydaje mi się że coraz mniej osób bierze udział w marszach BLM, tak że za jakiś czas zobaczymy płatnych agitatorów jako jedynych uczestników marszów BLM.

Lubię to! Skomentuj41 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka