19 obserwujących
270 notek
181k odsłon
8953 odsłony

Brawo Konfederacja i do przodu!!! - widziane z USA

Wykop Skomentuj244

Na wstępie chciałabym bardzo pogratulować Konfederacji, ugrupowaniu młodych zdolnych i ofiarnych chłopców i dziewcząt, którzy to przeciwstawili się obozowi magdalenkowemu zdrady i zaprzaństwa udającego wielkich patriotów, z ogromnym sukcesem. Ci którzy teraz biadolą nad klęską Konfederacji, warto przypomnieć sondaże przedwyborcze.

Otóż żaden sondaż przedwyborczy nie dawał Konfederacji mniej niż 7%. Przeciętne wyniki sondaży opiewały na 10 – 12% poparcia. A były nawet takie sondaże, które dawały 20% poparcia. Kiedy jednak nadszedł dzień prawdy, okazało się że niechętna Konfederacji, bodajże sondażownia Ipsos dawała w wieczór wyborczy ponad 6%. A jednak oficjalne wyniki podały 4.55%.Nie znam takich wyników sondaży które by się różniły od rzeczywistych wyników aż ponad 100%. Mówi się w środowisku amerykańskich sondażowni, że maksymalne odchylenie od sondażu i rzeczywistych wyników powinno wynosić maksimum 25%. Powyżej tego zaczyna się fałszerstwo. Wiem to od mojego przyjaciela Żyda, który jest bardzo uczciwym, i sam uważa całą tę hucpę z mieniem bezspadkowym za jeden wielki skandal, ale skoro polski rząd nie jest tym kompletnie nie zainteresowany, by bronić Polskę przed jawną grabieżą, no to teraz mamy taki wielki kłopot.

Jeśli ktokolwiek ze zwolenników PiS uważa, że jak strategos nad strategosami, jakiego świat nie widział , powiedział że Polsce nic nie grozi, zaś Morawiecki bredzi to samo, pomniejsi strategosi również zapewniają, że nie oddamy ani guzika, to nie wypada im zaprzeczać. Ale mam jedno niedyskretne pytanie: dlaczego nie dopuściliście do dyskusji w parlamencie projektu Kukiz 15, w którym czytamy:

„Zobowiązujemy jednocześnie Radę Ministrów – w nawiązaniu do amerykańskiej ustawy S.447 – do poinformowania w oficjalnym stanowisku Departamentu Stanu Stanów Zjednoczonych, że polskie prawodawstwo, podobnie jak regulacje prawne innych państw, w tym Stanów Zjednoczonych, nie przewiduje możliwości pokrycia roszczeń związanych z odszkodowaniami za mienie bezspadkowe”..

Widocznie strategos i jego przydupasy uważające się za elitę, dla mnie magdalenkowym eliciarstwem-szmaciarstwem, wie doskonale, że ich los wcale nie zależy od polskich wyborców, tylko od tego kto liczy głosy, zgodnie ze spżową sentencją słoneczka narodów Józefa Stalina.

Główna siła Konfederacji to przede wszystkim młodzi ludzie. Jeśli pozostaniecie nieugięci starsi się do was przyłączą, gdyż racja jest po waszej stronie. Nie dajcie sobie wmówić ,że ponieśliście klęskę, gdyż tak naprawdę odnieśliście wielkie zwycięstwo. Nie wierzcie w słowa tych wszystkich życzliwych, którzy was teraz krytykują, zwycięstwo zostało wam zabrane w fałszerstwie wyborczym.

Tym, którzy mi nie wierzą, przypomnę że jak w czasie wyborów parlamentarnych kiedy startowała Pani Zuzanna Kurtyka z list PiS, kiedy się okazało że jednak przegrała, zebrała się grupa moich przyjaciół, którzy zaczęli sprawdzać rano następnego dnia wyniki obwodowych komisji wyborczych w Krakowie i Nowej Hucie, okazało się, że na 56 komisji Pani Kurtyka wygrała we wszystkich mniej więcej stosunkiem 60:40. A były to komisje wybrane losowo. Był to klasyczny przykład fałszerstwa wyborczego partii magdalenkowych.

Dlatego też najważniejszą sprawą ze strony Konfederacji, będzie przygotowanie się do sfotografowania wyników, które są wywieszone na drzwiach wejsciowych do każdego lokalu wyborczego. To jest najważniesza sprawa, obok oczywiście pracowitej i udanej kampanii wyborczej. Zdaję sobie sprawę że jest to bardzo duży wysiłek organizacyjny,ale zadanie możliwe do wykonania. Do tego prawdziwego liczenia głosów musicie się przygotować już dzisiaj. Moim znajomym zabrało to dwie godziny gdzie 5 osób obskoczyło 56 komisji wyborczych.

Warto wspomnieć, że na etapie obwodowych komisji wyborczych fałszowanie wyników jest niemożliwe, gdyż tam każdy każdemu patrzy na ręce i po podliczeniu wszystkich głosów wywiesza się wyniki na drzwiach wejściowych, a przewodniczący komisji jedzie z prawdziwymi wynikami do okręgowej komisji wyborczej. Prawdopodobieństwo fałszerstwa jest możliwe dopiero wtedy kiedy wszystkie wyniki „liczy” komputer już na etapie okręgowej komisji wyborczej. W przeciwnym razie jeśli Konfederacja zbagatelizuje ten problem, to choćby sondaże dawały jej 20% to i tak znajdzie się poniżej progu wyborczego. Więc jeśli nie chcecie zmarnować waszego wysiłku i osób wam pomagających, musicie się zorganizować już teraz. Przecież wiadomo gdzie będą się znajdowały lokale wyborcze, więc organizacyjnie można się już przygotować na wczoraj. Bez tego przegracie znowu,lecz tym razem możliwe że już po raz ostatni.

Najprostszym sposobem byoby zobligować wszystkich członków komisji wyborczych, reprezentujących Konfederację do sfotografowania wyników telefonem lub aparatem do wysłania ich na podany adres mailowy, najlepiej na kilka adresów, i w ten sposób wyliczyć prawdziwe głosy. Gdyby chcieli sfałszować wyniki, to macie dowody w postaci wyników obwodowych komisji.

Wykop Skomentuj244
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka