Smok Eustachy Smok Eustachy
874
BLOG

Kryzys przedwyborczy

Smok Eustachy Smok Eustachy Wybory Obserwuj temat Obserwuj notkę 28

Winne są Niemcy, winna jest Ukraina, winny jest Żełeński. Wszyscy są winni tylko nie ci co są winni, czyli PiS. PiS doprowadził do obecnego kryzysu swoim moralnym wzmożeniem, czyli odklejeniem od rzeczywistości. I czyja to wina? Nasze interesy trzeba było zabezpieczać w zeszłym roku na wiosnę a nie teraz pobudka z ręką w nocniku. Przy okazji zboża byli goście którzy przestrzegali, ale wzmożeństwo wyzywało ich od onuc. Czy oświadczyli w ogóle wtedy Ukraińcom, że owszem, mamy czołgi i damy. Ale możemy dać 50 albo 300 w zależności od tego i owego? Nie. Czy oświadczyli im, że nasza pomoc jest bez sensu jeśli będą się bratali z Niemcami. Niemcy zawsze ich wyślizgają. Czy zażądali od Unii Europejskiej przystopowania absurdów Fit for 55 i potraktowania obrony przed Rosją priorytetowo? Nie. W ogóle nie było kwestii ustalenia naszych interesów i ich realizacji. Taka jest gorzka prawda. Parysa się słuchajcie to zobaczycie. 

Wbrew pozorom teraz dalej nie pojmują, mamy kolejny etap wzmożenia. Przez tą egzaltację nie dowozimy i nie jesteśmy traktowani jak normalne państwo. Państwo, które potrafi swoje cele określić i je realizować.

*

Co za zmiana narracji. Jeszcze niedawno Tusk zapowiadał silnych ludzi wyprowadzających pisiorów po wyborach a teraz jest już wyraźne bijo nas.

2. Pani Wcisło zachowała się niestosownie bo powinna dać gościowi drzewiec od flagi aby w nią lutował.

3. Dziwię się jej protestowi, skoro akceptuje takie zachowania. A akceptuje bo nie rozdarła szat z powodu działalności tzw „Babci Kasi” Powinna zrezygnować z mandatu w proteście przeciw traktowaniu owej Katarzyny A przez Iustitutię.

Platforma jest obecnie postrzegana jako ugrupowanie chuligańskie i zadymiarskie, ergo nie wzbudzają takie ekscesy współczucia. W najlepszym razie podejrzewamy hadaczyzm, czyli koleś znajdzie się na listach PO za 4 lata. Kto zaczyna tego wina. Takie jest społeczne postrzeganie.

https://dorzeczy.pl/kraj/485298/posel-ko-zaatakowana-marta-wcislo-jestem-w-szoku.html

Budka napadnięty, ta napadnięta itp. W 2015 był napad na Komorowskiego. Kto pamięta o co poszło? Gościu chciał dać ulotkę i grzali to cały piątek przed ciszą wyborczą. 

*

Problem jest też taki, że PiS nie ma odpowiednich zasobów, aby rządzić nieprzerwanie przez 5 kadencji. Czy może jednak ma? W takiej sytuacji po 20 latach będzie miał sądy poobsadzane i przywróci zasady mianowania sędziów sprzed 2015 roku. A PO wtedy będzie robić taką reformę jak te Ziobry żeby swoich obsadzić. Słusznie Red. Ziemkiewicz wskazuje, że nie mamy tu do czynienia z piłka nożną, gdzie każdy ma swoją połowę i jej broni, tylko z boksem, gdzie zawodnicy kręcą się w kółko. Czyli nie ma stałych poglądów a są obrotowe.

Mało kto wierzy że totalni tą sieczkę o praworządności zapodają szczerze. Nie można być aż tak głupim. Przypuszczamy, że świadomie wciskają ściemę motywowani tęsknotą za korytem. Zauwazcie tez, że nie było parcia społecznego na oddawanie 500+ na walkę z PiSem. Prędzej flaszkę sobie kupią niż wpłacą na jakąś fundację kaczofobiczną itp. Sytuacja jest zatem niejasna i muszę obejrzeć audycję Palade:

https://www.youtube.com/live/VUWBMOGZXRU?si=PvHuzI10jFu7LVYV

https://www.youtube.com/live/VUWBMOGZXRU?si=PvHuzI10jFu7LVYV

image

Prognozy jego wzbudzają furię jak widzę, co oznacza, że może mieć rację. 

jak na ostatniej prostej Kaczor zdobędzie odpowiednią większość to będzie kwik. Zobaczymy ten marsz miliona serc, w intencji zatrzymania imigracji chyba przeprowadzony? 

Kilka zdań wyjaśnienia: 1. Mam chwilowo dość kłapania bredni o niewyszkolonej załodze. 2. Mam chwilowo dość kłapania bredni o Sasinie. 3. Mam chwilowo dość kłapania bredni o Kaczafim wysyłającym brata. Kwestie te są omówione po wielokroć i obecnie wypisywanie pierdół na te tematy szczególnie przez trolle w stylu Chirla, etc etc musi być traktowane jako wrzutki. Będę kasował bez ostrzeżenia. 4. Zabanowanych odbanuję jak mi przyjdzie ochota. 5. Maskirowce mówimy nie ale nie banujemy, przynajmniej na razie. Szczególnie nie banujemy Piko bo z A-Temem kto wie? Jak jakiś troll chce dyskutować na w/w tematy to niech zrobi wpis u siebie.

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka