42 obserwujących
726 notek
889k odsłon
  3448   0

Państwo Wyznaniowe

W odróżnieniu od islamistów strategia genderowców oparta jest na zatajaniu prawdy o genderze. Zaprzeczają oczywistym faktom, dlatego ważne jest posiadanie odpowiedniej dokumentacji. W swym zamiłowaniu do matactwa potrafią zaprzeczać istnieniu materiałów wsadzonych w ślepia. Czemu otwarcie nie wyjdą i nie powiedzą, że przedszkolaki zamiast w chowanego powinny bawić się w rozpoznawanie gołych tyłków kolegów i koleżanek? Albo ciągnąć za tzw siuraki i po nich? 13-latki nie mają wprawdzie obowiązku opowiadać o swoich doświadczeniach z seksem analnym, ale musi słuchać opowiadań innych. I o tym zwolennicy gendera powinni w pierwszej kolejności informować. TYmczasem oni najpierw zaprzeczają, że nie ma. Jak się im wyciągnie artykuł to zaprzeczają, że nieudowodniony. No to jak się im w ślepia wsadzi źródło to biadolą, że to, że sio. Że jedna ksiązka, że cienka itp. I taka zabawa w kotka i myszkę jest. Musimy wymagać od nich uczciwej postawy i prezentowania prawdziwego obrazu aberracji, które wprowadzają w życie.

Sytuacja kobiet pod rządami genderowców ulegnie gwałtownemu pogorszeniu:

  1. Ustawa o uzgodnieniu płci (a czemu tylko płci?): Różne maniaki seksualne będą sobie zmieniać płac i dzięki temu raz że podglądać kobiety w szatniach, toaletach i innych miejscach a dwa obnażać się przed nimi. Nie każda jest erotomanką i nimfomanką i tego nie lubią.
  2. W ogóle cała konstrukcja społeczna ubikacji jest konstruktem kulturowym i będzie zniesiona i szczać trzeba będzie na oczach wszystkich.
  3. Seksualizacja szkolnictwa sprawi, że dziewczynki od maleńkiego będą musiały dawać dupy starszym kolegom w specjalnie przygotowanych salach szkolnych i jeszcze się tym szczycić.
  4. Faceci będą se uzgadniać płeć i wszelakie parytety itp stracą sens. I nie będa musieli tyle dźwigać. Wg kodeksu pracy babeczki mogą 12 kilogramów a faceci 30. Dorywczo odpowiednio 20 i 50. I to się nie sumuje, czyli kilku facetów może dźwigać 50 kilo max a faceci i przynajmniej jedna kobieta tylko 20 (http://www.bhp.abc.com.pl/czytaj/-/artykul/kobiety-nie-moga-podnosic-ciezarow-o-masie-przekraczajacej-20-kg).

Poseł Rożenek stwierdził, ze każdy najlepiej wie, kim jest. No np. ja jestem smokiem a praw smoczych mi nie przyznają. Dyskryminacja. A jak stwierdzę, że nie żyję to akt zgonu mi wystawią? A jak stwierdzę, że jestem synem Kulczyka to mi się należy spadek? A jak stwierdzę, że jestem 3 latkiem to pójdę do przedszkola? Ten temat wymaga kontynuacji.

Takie pomysły pojawiały się tu i ówdzie a szerzenie się tej ideolo dowodzi, że trafiła na podatny grunt. Wojny dawno nie było, dobrobyt to do głosu dochodzą perwersje seksualne. Jest szansa, że musimy przejść przez to jak przez odrę i świnkę i się cofnie. Odporność uzyskamy: w  krajach katolickich powoli się cofa (http://gosc.pl/doc/2468322.Wlochy-rodzice-przeciw-gender). Musimy przetrzymać jakoś z boku największy kryzys i jak absurdalność, zbrodniczość tych ideologii stanie się oczywista i pomożemy likwidować skutki społeczne.

Linki (żebyście se mogli kliknąć):

http://www.faz.net/aktuell/politik/inland/experten-warnen-vor-zu-frueher-aufklaerung-von-kindern-13203307.html?printPagedArticle=true#pageIndex_2

http://wpolityce.pl/swiat/220672-szkolne-bodzce-uczniowie-maja-uczyc-sie-korzystania-z-seks-zabawek

http://www.pch24.pl/genderowa-dyktatura-w-dzialaniu,36882,i.html#ixzz3fiRZZ3rO

Lubię to! Skomentuj68 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale