Blog
Smocze Opary
Smok Eustachy
Smok Eustachy Smokiem
24 obserwujących 482 notki 488620 odsłon
Smok Eustachy, 14 lipca 2017 r.

Symetryści

1497 14 0 A A A

Sytuacja społeczno-polityczna u nas rozwija się w sposób niezwykle dynamiczny. Oto znany felietonista Gazety Wyborczej na własnym blogu, będacym think-tankiem wszelakiego lewactwa w tym razemickiego, został zaatakowany za odchylenie kaczystowskie. Pojechał on tam Ziemkiewiczem krytykując opozycję za brak pomysłu na odsunięcie Kaczora od koryta. Ubolewa nad oczywista klęską konwencji Platformy Obywatelskiej, która żadnej alternatywy wobec aktualnego reżimu nie tworzy. No to naskakuje tam na tego Orlińskiego ten i ów, że stał się sługusem Kaczora. Mamy tam tzw fazę depresyjną w całej pełni. Kaczor wygra wybory, nic nas nie uratuje, niechybnie zginiemy. Razem ma zaś wskoczyć na poziom 10%.
Z jakiej paki się pytam? Razem to miała być nowa partia, zajmująca się "prekariatem", nierównością społeczną itp. Szybko stoczyła się na typowo lewackie ideowe pozycje maniaków seksualnych, zwolenników skrobanki, praw LGBTQWERTY itp. Ostatnio aktywistki zajęły się dziabaniem nożem przeciwników światopogladowych. http://gosc.pl/doc/4016920.Atak-nozem-na-obroncow-zyciaimageNiechby na gruncie pluralizmu i demokracji postawiły własnego Żuka z własnymi plakatami. Że aborcja super, zlepek komórek (szczególnie w 8 miesiącu), takie tam. To nie.

Ten cały "prekariat" to są dresy w koszulkach z orłem, więc do kogo się mają odwołać, skoro tych dresów nienawidzą? Taki paradoks jest. Pomysł na nową lewicę skończył się jeszcze szybciej, niż się zaczął. A tu protestują przeciw Trumpowi przebrani za pajace:

image

Akurat Trump wycofując się z wałka globalnego ocipienia działa na rzecz prekariatu, któremu łatwiej będzie związać koniec z końcem. Mit GLOBCIO ma bowiem zdławić możliwości gospodarczego rozwoju krajów słabiej rozwiniętych.

II


Nagle wyroiły się wypowiedzi kodomictwa, że PiS ma drugą kadencję w kieszeni z powodu nieudolności tzw. opozycji. Sam prof Hartman się załamał: http://hartman.blog.polityka.pl/2017/07/12/zegnajcie-kontrmiesiecznice-czerwona-kartka-dla-frasyniuka/ a profil Tłiterowy KOW z KOD w masochistycznym zapale zbiera i publikuje kapitulanckie wypowiedzi epigonów postkomuny: https://twitter.com/KOW_z_KOD/with_replies . Kto czyta mojego bloga to wie, że od 2015 roku przewidywałem taki rozwój sytuacji i zauważałem to, co z bólem odkrywają teraz fanatyczni zwolennicy opozycji. Było mnie słuchać? To nie.

Oni tam jednak zamiast skupić się nad poważną refleksją wzięli się za zwalczania tzw. symetrystów. Symetrysty owe to kolejna marksistowska kategoria spekulatywna. Jak widzisz manianę wyczynianą przez obecną opozycję to jesteś symetrysta.  Że niby tez coś za uszami może mieć ta opozycja. I jak któryś tam wychyli, jak ów Orliński to idzie na niego ogień ciągły.
Opublikowano: 14.07.2017 11:49. Ostatnia aktualizacja: 14.07.2017 14:41.
Autor: Smok Eustachy
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Kilka zdań wyjaśnienia:

1. Mam chwilowo dość kłapania bredni o niewyszkolonej załodze.

2. Mam chwilowo dość kłapania bredni o Sasinie.

3. Mam chwilowo dość kłapania bredni o Kaczafim wysyłającym brata.

Kwestie te są omówione po wielokroć i obecnie wypisywanie pierdół na te tematy szczególnie przez trolle w stylu Chirla, etc etc musi być traktowane jako wrzutki. Będę kasował bez ostrzeżenia.

4. Zabanowanych odbanuję jak mi przyjdzie ochota.

5. Maskirowce mówimy nie ale nie banujemy, przynajmniej na razie. Szczególnie nie banujemy Piko bo z A-Temem kto wie?

Jak jakiś troll chce dyskutować na w/w tematy to niech zrobi wpis u siebie.

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • @doku LOL
  • @Krzysztof J. Wojtas nie wiem co chcesz wyrazić ale konstytucja owa formułuje Władza...
  • @Michał Jaworski nie wynika

Tematy w dziale Polityka