Blog
Smocze Opary
Smok Eustachy
Smok Eustachy Smokiem
25 obserwujących 488 notek 496629 odsłon
Smok Eustachy, 3 września 2017 r.

2 lata do wyborów

1272 42 0 A A A

Teoretycznie można by przeanalizować sens ostatnich wynurzeń Piotra Fronczewskiego i innych takich:

Otóż polityka PiS nie jest dla nich obojętna. Z jednej strony pińcset plus wymusiło podwyżki płac, co może się przełożyć na zmniejszenie budżetów reklamowych i spadek dochodów tzw. środowiska. Nie będzie tak intratnych kontraktów i nie będzie kasiorki. Mogą się tego obawiać?

Dalej: uszczelnienie VATu sprawia, że ciężkie miliardy, które się gdzieś rozpływały, przestały się rozpływać. A jakaś część tego wypływała jako sponsoring itp. Widać zatem wyraźnie, że polityka PiS negatywnie odbija się wśród aktorów, którzy po części partycypowali w kompradorskim wyzysku. Stąd rezonują. Dopóki nie wyznają jednak swych prawdziwych motywacji dopóty nie uzyskają odpowiedniego oddźwięku społecznego.

Jesteśmy obecnie w momencie, w którym nie ma się co przejmować poczynaniami KOD, Schetyny, Nowoczesnej, UE, Ryśka, PO, Timmermansa, Stefana itp. Ubywatelami nie ma się co przejmować. Jesteśmy bowiem na etapie, w którym Kaczor rozdaje karty i jeśli się sam nie obali to nikt go nie obali.
Tymczasem sondażowe wyniki PiS przekraczają powoli 40%. Jesteśmy bowiem w szczycie martwego sezony miedzy wyborami. Czymś innym jest oddanie głosu a czymś innym wzięcie udziału w ankiecie. Obecnie wybory są odległe, i te co były i te co będą więc łatwiej jest zaszarżować przy sondażu, bo świadomość jego realności jest najmniejsza. Takie akcje jak wjazd w nalewkę gospodyń wiejskich itp. pozwalają mniemać, że przy okazji wyborów nagle nastroje społeczne mogą nieoczekiwanie się zmienić. A te premia Kurskiego była czy jej nie było?

Zauważcie, że ostatnio obóz  kaczofobiczny miał (24.09 PO+7.60 .N+7.55 SLDTRUPZielony+5.13 PSL+3.62 Razem) 47,99% czyli praktycznie większość. PiS tylko 37,58, do tego ewentualnie KUKIZ 8,81 i do tego jeszcze KORWIN 4.76. Czyli dopiero koalicja z Kukizem i Korwinem daje PiS większość wyborców głosujących. Więc podobny wynik następnych wyborów wcale nie musi oznaczać większości dla PiS. Np. SLD pójdzie jako partia czy powstanie jakaś szersza koalicja lewackiego drobiazgu i co?

Wniosek: pora przestać się przejmować Tuskami, Timmermansami, Ryśkami, Stefanami, Schetynami tylko trzeba się skupić na śledzeniu działalności kaczystów.Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Kilka zdań wyjaśnienia:

1. Mam chwilowo dość kłapania bredni o niewyszkolonej załodze.

2. Mam chwilowo dość kłapania bredni o Sasinie.

3. Mam chwilowo dość kłapania bredni o Kaczafim wysyłającym brata.

Kwestie te są omówione po wielokroć i obecnie wypisywanie pierdół na te tematy szczególnie przez trolle w stylu Chirla, etc etc musi być traktowane jako wrzutki. Będę kasował bez ostrzeżenia.

4. Zabanowanych odbanuję jak mi przyjdzie ochota.

5. Maskirowce mówimy nie ale nie banujemy, przynajmniej na razie. Szczególnie nie banujemy Piko bo z A-Temem kto wie?

Jak jakiś troll chce dyskutować na w/w tematy to niech zrobi wpis u siebie.

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • @Diego ktoś trzepie kasiorkę
  • @wittek17 z filmu
  • @jjj a kto chciał przyjąć Rosję do NATO?

Tematy w dziale Polityka