Blog
Prawda, Miłość, Piękno - inspiracje bytu.
lem
lem emeryt zaangażowany
0 obserwujących 197 notek 151683 odsłony
lem, 20 grudnia 2011 r.

Skutki terroru polityczno-medialnego PO.

 Zmasowana eskalacja nienawiści przeciw PiSowi i jej liderowi przerodzila się w jawny terrozyzm. Od chwili objęcia władzy przez PO, ani na chwilę nie zamilkła propaganda zaszczuwania głównej partii opozycyjnej. Szczególnie aktywne, w tych atakach okazały się media o agenturalnym rodowodzie; TVN 24, Polsat. A  GW i ostatnio Telewizja Publiczna, nie odstaje od tych metod , rzucania niewybrednych  kalumni na Prezesa PiSu i działaczy ze ścisłego grona tej partii. 

Na efekt nie trzeba było długo czekać. Najbardziej bolesnym skutkiem  rzuconego  przez rządzących  hasła dorrzniemy watahy, okazała się katastrofa smoleńska. Zginęło w niej, jak wiemy, 96 osób. W świetle ostatnio opublikowanych na salonie  notek, nie jest wykluczone, że do tego tragicznego w skutkach wydarzenia, przyczyniły się służby specjalne, rozwiązane przez komisję Macierewicza.  Cały czas cień tych służb przewija się w tle ważniejszych wydarzeń politycznych w naszym kraju.

Tragedia smoleńska ani na chwilę nie wyciszyła propagandy, skierowanej teraz przeciw Jarosławowi. Wybitnie terrorystycznym aktem okazał się mord polityczny w biurze europosła PiS w Łodzi. Morderca - Ryszard Cyba zanim dokonał tego czynu, udał się do biura Niesiołowskiego. Czy była to przypadkowa wizyta ? Sadzę, że nie. On raczej szukał tam wsparcia "moralnego"do tego co miało nastapić. Bo to wlasnie Niesiołowski jest symbolem  całego zła, jakie codziennie spada na PiS .  Tuż po zamordowaniu Marka Rosiaka, Cyba przed kamerami TV wykrzykiwał, że jego celem było zamordowanie  Jarosława Kaczyńskiego. 

Ten terrorystyczny czyn Cyby , poprzedziła intensywna propaganda medialna i to w wyniku tej inspiracji sprawca zamordował niewinnego człowieka. Uważam, że Prokuratura powinna wszcząć śledztwo w sprawie sprawstwa czynu, w wyniku, ktorego jedna  osoba  poniosla śmierć a inna została okaleczona. Wszystko wskazuje, że przyczyną mordu  była propaganda tak perfidnie "sączona" w mediach.  

Wyrok jaki zapadł w tej bezprecedensowej sprawie - dozywocie, chociaż jest może satysfakcjonujący, nie likwiduje problemu.  Propaganda nienawiści  nadal funkcjonuje na pełnych obrotach. Przykład :chociażby ostatnia sesja Sejmu i zjadliwe wystapienie posła Niesiołowskiego.  Na to wszystko PATRZY Pan Tusk i z miny jego twarzy można wyczytać, że jest kontent ze skutków swojej polityki. Nasuwa się pytanie czy Polacy są zadowoleni z Premiera, który jawnie popiera terroryzm.

 

Odsyłam również do notki 'seawolf'a' http://seawolf.salon24.pl

 

 

Opublikowano: 20.12.2011 22:29.
Autor: lem
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

amatorsko muzykuję, podróżuję, na dziełce kreuję raj moich pragnień....

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Ostatnie komentarze

  • @SEPTEMBER Bardzo mądrze i trafnie....Niemcy i Francja wciąż prowadzą konszachty handlowe z...
  • @Autor Autorze pięknie wpisujesz się w żydowską narrację holokaustu...tak dokładnie...
  • @Autor Autorko i co najważniejsze, że w wyniku tej choroby i doświadczeń nabytych z...

Tematy w dziale