22 obserwujących
1411 notek
651k odsłon
  164   1

Marta Lempart jako Warszawianka roku albo Syren warszawski

Rafau Trzaskowski, któremu wydawało się, że jest kimś w polityce oraz znaczącą postacią w PO, miejsce w szeregu pokazał „ król Jewropy” Donald Tusk po tym jak Makrela kazała mu wracać do Polski i ratować PO pod przywództwem Budki.

Najpierw „przejął” Lager Polska, finansowany przez Niemców, który miał być odskocznią dla Rafaua do dalszej kariery w PO i być może przejęcia sterów tej partii, ale rzeczywistość okazała się dla Rafaua bardzo smutna, a sam Lager Polska jednym wielkim blamażem.

Co zostało Rafauowi, ano stolica w której jest ponoć prezydentem.

W-wa, która coraz bardziej staje się miastem przypominającym stolice krajów rozwijających się a nie stolicą europejską, postanowiła dogonić Europę , otworzył hostel dla osób LGBT a poza tym ogłosił nazwiska do tytułu „Warszawianki roku”

Do tytułu warszawianki roku zgłosił panią Lempart, chociaż ta kobieta jest z Wrocławia, oraz tzw. „babcię Kasię” .

Rafau może sobie zgłaszać kogo chce, rodzi się pytanie, która z nich jest bardziej wulgarna? ale to pytanie pozostawiam Państwu.

Mnie rozbawiło do rozpuku uzasadnienie Rafaua. Na twitterze napisał „Zaangażowane, mądre, empatyczne. Działające na rzecz kobiet, praw człowieka, społeczeństwa obywatelskiego. Na rzecz Warszawy”

Ta empatyczna „Babcia kasia” darła ryja do policjantki gdy podczas jednego z protestów policja nie chciała jej wpuścić na ogrodzony teren, krzyczała do funkcjonariuszki: „Stara kur*** liżesz du*** Kaczyńskiemu. (…) „Jesteście zasr**** gów*** i niczym poza tym”.

To jeden z bluzgów tej osoby oznaczających się empatią. Z kolei produktem firmowym Lempart jest bluzg Wyp… który kierowany był do policji, czy zamknij ryj psie, również do policjantów.

Po prostu empatia na najwyższym poziomie. Takie to panie wg. Rafaua mają startować o tytuł warszawiankami roku.

Ponieważ na razie w starciu z Tuskiem, którego doradcą jest jego teściowa, nie ma szans, próbuje sobie pokozaczyć w W-wie.

https://www.tvp.info/55950056/warszawianka-roku-nominowane-min-marta-lempart-i-babcia-kasia

https://www.tvp.info/52454632/hostel-dla-osob-lgbt-w-warszawie-ratusz-oglosil-konkurs-na-prowadzenie-placowki


Lubię to! Skomentuj8 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Społeczeństwo