22 obserwujących
1425 notek
654k odsłony
  127   1

Zwierzęta w cyrku, małpy w ZOO, dzieci z Michałowa.

Goebbelsowska machina w wykonaniu totalnych trwa. Jak śpiewał Fredi Mercury „ Show must go on” ( przedstawienie musi trwać) nie może się zatrzymać. Nasze rodzime gebbelsiątka stają na głowie, żeby dezawuować wszystko to co powie SG, dla nich ważne jest to co powie obecny szef opozycji Baćka/Putin.

Stąd specjaliści wymyślili tzw. „Dzieci z Michałowa”, które ma świadczyć o bezduszności SG i rządu. Ale to nie są żadne dzieci z Michałowa, to są dzieci emigrantów, którym jakimś cudem udało się przekroczyć granicę wraz z rodzicami/opiekunami.

Zatrzymani przez SG nie byli zainteresowani wystąpieniem o azyl w Polsce, ich interesowały tylko Niemcy, stąd ich pobyt w Michałowie, pewnie chcieli, żeby ich Uberem albo jakimś busem podrzucić na granicę polsko-niemiecką.

Podam przykład dlaczego w pasie stanu wyjątkowego nie powinni być dziennikarze. Otóż pewna grupa emigrantów stanowczo odmówiła złożenia dokumentów o azyl, natomiast gdy pojawili się dziennikarze, nagle zaczęli krzyczeć azyl, azyl.

Zachodnie lewactwo ma już to przećwiczone, ksiądz ma się kojarzyć z pedofilią, w USA policjant ma się kojarzyć z zabójcą czarnych, w Polsce próbują zdehumanizować SG, wmawiając, że są oni jakimiś potworami w stosunku do dzieci.

Potworami są ci/te z błyskawicami, które brały swoje dzieci na tzw. strajk kobiet, ciągną dzieci na różne antyrządowe protesty, hodują swoje dzieci niczym Niemcy HJ ( Hitler Jugen) w nienawiści do swoich przeciwników.

GW niczym Sturmer w czasie II WŚ sączący propagandę faszystowską, tak niemal kropka w kropkę ta antypolska gazeta, przedrukowuje teksty białoruskiej propagandy, brakuje tylko, żeby swoje teksty drukowała cyrylicą.

https://wiadomosci.wp.pl/dzieci-z-michalowa-odeslane-na-granice-rpd-nie-odnotowano-metody-push-back-6689964626365088a


Lubię to! Skomentuj8 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale